Covid, léky, vakcíny a několik PROČ? 

27.03.2021

Článek je poněkud delší /Q.S./

Vitamín D

O významném pozitivním vlivu vitamínu D na průběh nemoci covid i při prevenci onemocnění se mluví zhruba rok. 

Žádná vláda západního světa neřekla svým občanům, aby si brali pravidelně vitamín D (ve vyšších dávkách během pandemie). 

Žádná vláda nevěnovala peníze na nákup a třeba rozeslání zdarma vitamínu D rizikovým skupinám, ev. všem občanům.

Na podzim loňského roku byl na cnn.prima rozhovor s primářem plicního oddělení VFN. 

V něm pan primář mj. řekl, že vysoké dávky vitamínu D výrazně snižují závažnost průběhu nemoci covid.

Také dodal, že nechápe, proč o tom každý večer nemluví v televizi - politici i "experti" a proč místo toho jen straší a nervují lidi.

Zde https://cnn.iprima.cz/s-koronavirem-se-szijeme-promorime-se-nakonec-vsichni-rika-primar-votruba-9722

Od té doby jsme si mohli o vitamínu D ve vztahu ke covidu přečíst v médiích hlavního proudu jen samá negativa. 

Například jak vitamin D rozhodně nijak nepomáhá, protože to prohlásil nějaký státní úředník z nějakého úřadu na prodej drahých preparátů vyrobených bohatými a mocnými farmaceutickými firmami. 

A takový úředník, který má titul z medicíny a o medicíně ví hlavně to, kolik která farmaceutická firma dává na provizích, ať už cash nebo ve formě pozvání na konference apod., tak takový úředník, který pacienta viděl jen na obrázku, ten toho o účinnosti, resp. vlastně rozhodně naprosté neúčinnosti vitamínu D ví stokrát nebo milionkrát více než doktor, který léčí pacienty a vidí na vlastní oči, že vitamín D pomáhá.

Např. zde

https://primar.sme.sk/c/22598048/vitamin-c-ani-zinok-pri-covide-nepomahaju-neobstal-ani-vitamin-d.html

(Nu vida, tak dokonce ani vitamin C nepomáhá podpoře imunity a v boji proti infekčním nemocem. Ještě že nám to vysvětlila moderní "věda".)

Vitamín D podle lékařů z "první linie" péče o pacienty s vážným průběhem covidu výrazně pomáhá v prevenci i léčbě. 

Ale o tom se prakticky nemluví, natožpak že by lidé byli informováni o pozitivním preventivním vlivu vitamínu D a že by byli ze strany "odborníků" a politiků vyzýváni k pravidelnému doplňování vitamínu D (u rizikových skupin pak ve vysokých dávkách jako prevence).

Proč?

Proč jednoduchá pomoc k významnému posílení prevence před onemocněním covidem a/nebo před jeho těžkým průběhem je zamlčována a když už zmíněna, tak jen jako zbytečná a nesmyslná?

Proč?

Po té masáží okolo "vitamín D je k ničemu" čekám už jen propagandistickou kampaň "nejezte ovoce a zeleninu, vitamíny jsou k ničemu, píchejte si vakcíny".

"Věda"

Ale vlastně i takové perličky z "vědeckého" světa přišly. 

Nedávno přišla zcela naprosto dokonale vědecká studie, podle které lesy poškozují planetu a způsobují globální oteplení, protože lesy podle nejnovějších zcela vědeckých poznatků vlastně produkují CO2.

zde

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lesy-otaceji-svou-funkci-ze-zachrance-planety-se-stava-pritez-147706

Takže kdyby taková Gréta, která pouhým okem vidí molekuly CO2 poletující vzduchem, jak nám ve své zcela vědecké knize zcela vědecky sdělila Grétina vědecky-neomarxisticko-leninská matinka, tak tedy kdyby Greta zajela do Amazonského pralesa, tak by ji z těch všech molekul CO2 vylétajících při fotosyntéze z každičkého lístečku každičkého stromečku v Amazonském pralesíčku muselo úplně jebinknout. 

Protože podle nejnovějších zcela vědeckých poznatků je zřejmě fotosyntéza beztak jen sociální konstrukt fašistické bělošské patriarchální sexistické rasistické společnosti, jako celá řada jiných věcí, které byly až donedávna zcela kontrarevolučně a reakcionářsky považované za přírodně dané.

Gréta by do Amazonie samozřejmě zajela opět nějakou ekologickou lodí, při jejíž výrobě a při výrobě materiálů, ze kterých je loď vyrobena, se vyprodukovalo tolik jedovatých látek a tolik CO2, že by mohla Gréta létat do své školy na chodníku před parlamentem každý den vrtulníkem a do konce svého života by nenapáchala větší ekologické škody než výroba té skvělé "ekologické" jachty, na které Gréta plula do New Yorku (aby zpátky letěla letadlem a pro jachtu samotnou museli další čtyři lidé do New Yorku také přiletět letadlem).

Větší hovadina v posledních dnech bylo už jen zcela "vědecké" tvrzení vědců, že Golfský proud je nejpomalejší za posledních tisíc let a hrozí jeho úplné zastavení. 

Pokud by to bylo tak, tak by bylo nejrozumnější zcela zlikvidovat solární panely a větrné elektrárny a přejít okamžitě na uhelné elektrárny s co nejvyšší produkcí CO2, abychom v Evropě všichni neumrzli, to jen mimochodem. 

Ale mne by zajímala taková maličká drobnost - jak asi zjistili rychlost Golfského proudu v letech před tímto současným měřením? 

On někdo měřil rychlost Golfského proudu například v roce 1021???

Zde

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/golfsky-proud-zpomalovani-globalni-oteplovani-klima.A210226_144542_zahranicni_kha

Z podobné kategorie moderního šarlatánství a ideologického blábolení vydávaných za vědu je pak i zpráva z tohoto týdne - "vědci" "zjistili", že jen jediný kousek slaniny denně zvyšuje prý "riziko demence o 44%"

Nu, moderní "vědci" v tom případě musí jíst slaninu po kilech a například takovému Flégrovi slaninu museli mixovat už v kojeneckém věku místo sunaru.

Zde

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/just-one-rasher-bacon-day-23771251

O co jde ve skutečnosti v této "vědecké" studii je nasnadě - postupně píárově připravit zákaz masa pro lůzu ze spodních 80-95% populace.

Proč? 

Protože prý k záchraně klimatu musíme MY přestat jíst maso, zatímco ONI budou létat po světě soukromými tryskáči a na konferencích plánovat další zku...ní, ehm "vylepšení" NAŠICH životů. 

Například že nám v rámci velkého šťastného pol-potovsko-maoistického plánu Great Reset zakážou vlastnit cokoli, třeba jen naše vlastní oblečení. 

Protože globální klima.

A protože covid "pandemie" je k takovému nastolení super-fašismu Great Reset přímo bezvadná příležitost, jak výslovně říkají sami příslušníci západních mocenských elit (von der Leyenová, Trudeau, Schwab a další a další).

A maso je fuj. 

Tedy pro nás, spodních 95%, jak nám řekl v poslední době několikrát obzvláště uvědomělý soudruh Gates. 

A proto my, spodních 95%, musíme okamžitě přestat jíst maso a musíme začít jíst "maso" syntetické a hmyz. 

Protože tak bude náš život lepší a radostnější.

Stejně jako když z Afriky a Asie přijdou do Evropy miliony negramotných kriminálníků a teroristů a zlikvidují sociální systém a obohatí naše životy terorismem, vysokou mírou vysoce brutální kriminality a rozšířením atmosféry všeobecného strachu, tak se náš život také výrazně zlepší, jak nás ujišťuje propaganda masmédií, západní politici, "intelektuální" "elity" i vědci a odborníci.

(U nás např. "Výzva vědců" - zde https://www.vyzvavedcu.cz/

A protože soudruzi "vědci" se za své podpisy dnes už asi tak trochu stydí a už je na zmíněném webu neukazují, tak archiv "vědců", kteří svým podpisem stvrdili svůj "vědecký" názor, že negramotný pasák koz ze Somálska nebo Afghánistánu je univerzitně vzdělaný, pracovitý, nezletilý sirotek-inženýr nebo nezletilý sirotek-doktor ze Sýrie, na každý pád pokorný, tichý a vděčný:

Zde

https://web.archive.org/web/20171201181358/https://www.vyzvavedcu.cz/vsichniakademici.php

Co podpis, to bezcharakterní, nemyslící "vědec". 

Bezpáteřný kariérista. 

Kariérista i přes mrtvoly.

Před 80 lety by bez mrknutí oka podepsali prohlášení, že Židé jsou méněcenná rasa, která otravuje životní prostor Árijců. 

Jako Peroutka, když v Přítomnosti napsal, že Hitler je velikán a že kdyby on, Peroutka, byl Němec, tak by byl možná také antisemita, protože neasimilovaní Židé se zmocnili ducha německé literatury, což bylo podle Peroutky fuj. 

Nebo vlastně ne fuj ale rovnou unverschämt, schamlos und ganz ungebührlich. Sicher.

Ale od "vědců" a "expertů" a "odborníků" obecně zpět k lékům na covid a k tomu, jak vědci a odborníci soustředí svoji pozornost hlavně na pomlouvání a denunciování jakýchkoli účinných možností léčby.

Isoprinosin

O Isoprinosinu a jeho pozitivním vlivu na průběh nemoci covid i v prevenci se ví minimálně rok. Před rokem s ním respektovaný a zkušený lékař a vědec (nikoli "vědec" ale vědec) prof. Beran prokazatelně vyléčil z covidu nejméně 50 lidí z té nejzranitelnější skupiny ze všech zranitelných skupin - osoby ve věku 85 až 95 let.

Zde

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-19-imunolog-jiri-beran-lek-isoprinosin.A200729_101513_domaci_knn

Profesor Beran napsal dopis Babišovi, ve kterém ho upozornil na vysoce pozitivní výsledky Isoprinosinu a vyzval ho k nasazení Isprinosinu při péči o lidi s těžším průběhem covidu.

Co následovalo?

Profesor Beran byl ministerstvem zdravotnictví oficiálně označen za dezinformátora, protože prokazatelně vyléčil a zachránil život nejméně 50 lidem z té nejzranitelnější skupiny.

Měl štěstí, že ho covid-inkviziční tribunál neodsoudil k upálení jako kacíře a čaroděje, který je jistojistě ve spojení s ďáblem.

Isoprinosine je lék v Evropě schválený a používaný 40 let, ve světě pak již celých 50 let.

Žádná západní vláda po tomto levném, mnoho let známém, prokazatelně bezpečném (bez jakýchkoli významných vedlejších účinků) a prokazatelně účinném preparátu nesáhla. 

Česká vláda dokonce prof. Berana označila za dezinformátora, protože co si to dovoluje vyléčit lidi tabletkami, když by je měl dle platných pokynů Ministerstva Zdravotnictví a Strachu jenom napíchnout na rouru a nechat pomalu umřít. 

Aby bylo do statistiky.

Co se týče Isoprinosinu, mám naprosto osobní zkušenost - 6 lidí z mého okolí, kteří měli covid a s nepříjemným průběhem potvrdilo výrazný pozitivní vliv, zásadní zlepšení během prvních 24 až 48 hodin po nasazení Isoprinosinu. 

Ale berte to jako dezinformaci, že? ;-)

Isoprinosin prokazatelně výrazně pomáhá při nemoci Covid a to dokonce u skupiny nejzranitelnější ze zranitelných (např. osoby ve věku 85 až 95 let s dalšími komorbiditami).

Ale mocenské elity ani hlasitá část "odborníků" o něm nemluví, natožpak že by ho nasadili k záchraně životů.

Proč?

Ivermektin

Ivermektin používají k léčbě pacientů s těžkým průběhem Covidu například na Slovensku. 

Abych použil terminologie covid-agitace, tak lidé z "první linie" mají velice pozitivní zkušenost s lékem Ivermektin:

Slovenský průkopník léčby ivermektinem: Není náhoda, že naši pacienti žijí

Průkopník léčby covidu-19 za použití léku Ivermektin, emeritní přednosta kliniky anesteziologie a intenzivní medicíny Východoslovenského ústavu srdečních a cévních nemocí Pavol Török v pátek Právu potvrdil, že v jeho ústavu probíhá léčba pacientů s covidem nadále úspěšně.

"Momentálně máme 23 svých pacientů a tři k nám přivezli z jiných nemocnic. 

Jednoho pacienta, kterého k nám přepravili vrtulníkem z Piešťan v dosti špatném stavu, jsme už odpojili od dýchacího přístroje a v pátek poprvé jedl. 

Máme z toho radost," uvedl.

Lékař zdůrazňuje, že při léčbě covidu-19 podávají pacientům nitrožilně velké dávky vitaminů, především céčka, a orálně tablety ivermektinu. 

"To je kombinace, která může zachránit téměř každého pacienta, pokud se nasadí včas.

Zde

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/slovensky-prukopnik-lecby-ivermektinem-neni-nahoda-ze-nasi-pacienti-ziji-40352412

Bratislavská lékařka podala ivermektin 80 pacientům. Stav všech se zlepšil

...

Jaké máte zkušenosti?

Nemám pacienta, který by se po podání ivermektinu nezlepšil. 

Každý z nich mi řekl, že jakmile užil první dvě tři dávky, už se cítil mnohem lépe. 

Jeden pacient, který dostal ivermektin, je po smrti, ale ten měl velmi těžké koexistující nemoci. 

Takže nezemřel na covid, ale s covidem. 

Stav ostatních pacientů se výrazně zlepšil. 

Ani jeden z pacientů, kteří se léčili u mě, se nedostal do nemocnice. 

To je velmi dobrý výsledek, a to tu byli i pacienti v těžkém stavu.

V kombinaci s čím ivermektin podáváte?

V začátcích onemocnění ještě dáváme ve vyšší dávce vitaminy C a D spolu se zinkem a aspirinem. 

Když na základě výsledků z odběru krve zjistíme, že probíhá bakteriální zápal, přidáme antibiotika.

Zde

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/bratislavska-lekarka-podala-ivermektin-80-pacientum-stav-vsech-se-zlepsil-40352821

Ale ministerstvo zdravotnictví fakticky varuje lékaře před nasazením Ivermektinu:

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/blatneho-urednici-mari-sanci-dostat-ivermektin-na-predpis-40354340

Blatného úředníci maří šanci dostat ivermektin na předpis

"Při podání léku off-label jde lékař s kůží na trh a nese riziko. 

Čekali jsme větší podporu od ministerstva, ale dočkali jsme se spíše alibismu, kdy to v podstatě nechali na praktických lékařích. 

Obávám se, že za těchto okolností nebudou chtít praktici lék podávat," řekl Právu zklamaný šéf Sdružení praktických lékařů Petr Šonka.

Přitom podle všech dosavadních zkušeností je ivermektin nejúčinnější, když je nasazen lidem s pozitivním nálezem hned po zjištění nákazy koronavirem, tedy ještě před případnou hospitalizací.

Lékař, který předepíše Ivermektin tak riskuje žalobu za cokoli. 

Napříkald za to, že pacient i přes nasazení Ivermektinu onemocní vážně nebo zemře. 

Ale výrobce kyslíkových lahví nečelí podobnému riziku žalob za smrt pacienta, kterému je kyslík podáván v rámci "léčby" covidu (metodou "kyslík a počkáme, až se z toho buď sám dostane nebo umře").

Lékaři jsou tak postaveni do situace, kdy předepsat účinný a mnoha lety vyzkušený lék Ivermektin je vystavuje enormnímu riziku žalob o náhradu škody a/nebo rovnou trestního stíhání prakticky za cokoli, i za věci s Ivermektinem vůbec nesouvisejícími.

Ministerstvo zdravotnictví vědomě lékaře postavilo do situace, kdy nebudou Ivermektin předepisovat.

Proč?

O účinnosti Ivermektinu proti koronaviru SARS-CoV-2 se ví - chvíle napětí - ještě trochu - čekáte? - ještě chviličku - tak jo:

O Ivermektinu a jeho velice dobrých účincích proti covidu se ví od března roku 2020.

Jak to vím?

No protože v červnu 2020 vyšla "vědecká" studie, podle které nasazení Ivermektinu při léčení lidí s Covidem je fuj, protože zbytky Ivermektinu jsou z těla vylučovány stolicí a močí, ty odchází do odpadních vod a nakonec (v přímořských zemích) až do moře. A Ivermektin by tak mohl ohrozit populaci hlístic ve Středozemním moři, což by mohlo ohrozit ryby a další živočichy ve Středozemním moři, a proto se nesmí Ivermektinem léčit, i když prokazatelně funguje a mohl by zachraňovat lidské životy, ale ohrozil by hlístice. Což by bylo fuj.

Studie zde

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7287431/

Cituji:

At the end of March 2020, ivermectin was confirmed as a drug for COVID-19 treatment. A significant amount of ivermectin could deposit into sediments of the semi-closed Mediterranean Sea...

Na začátku března 2020 bylo potvrzeno, že Ivermektin je lékem na léčbu nemoci COVID-19. Ale významné množství Ivermektinu by se mohlo usadit v sedimentech Středozemního moře.....

...

A dále:

A recent study by Australian scientists from Monash University and the Peter Doherty Institute for Infection and Immunity, suggests that ivermectin is able to produce a ~5000-fold reduction in viral RNA and stop SARS-CoV-2 from replicating within 24 to 48 h

Aktuální studie australských vědců z Monash University a Institutu Petera Dohertyho pro Infekce a Imunitu ukazuje, že Ivermektin je schopen produkovat 5 000 násobnou redukci virové RNA a zastavit "množení" viru SARS-CoV-2 během 24 až 48 hodin

Takže vlády a odborníci a experti vědí od března 2020 o Ivermektinu jako LÉKU na covid.

Od března roku 2020 bylo možné léčit pacienty s těžkým průběhem lékem Ivermektin.

Ivermektin je schválen pro užívání lidmi od roku 1987. 

Především v rozvojovém světě ho užívaly desítky, možná stovky milionů lidí. 

Bez zaznamenaných vedlejších účinků.

Od března 2020 dle oficiální covid-alarmistické propagandy zemřelo na covid 2,6 milionu lidí.

(Mnohem spíše většina z nich jen "s covidem" a mnozí ani "s" ne, mnozí prostě jen byli vykázáni jako úmrtí covid, aniž by vůbec měli třeba jen pozitivní výsledek pofiderního testu. 

Minulý týden jsem mluvil s manažerkou naší partnerské firmy. 

Po obchodních věcech jsme došli i na covid, nouzový stav a další podobné věci. 

Umřel jí před měsícem dědeček. 

Na infarkt. 

Příčina úmrtí? 

Zapsán "Covid"

Na dotaz "proč?", odpověď lékaře "protože to tak píšeme".)

2,6 milionu lidí zemřelo na/s covidem.

Nikdo z nich nedostal ani šanci na vyléčení levným dostupným, desítkami let prověřeným lékem Ivermektin. 2,6 milionu mrtvých, kterým mocenské elity a "vědci" nechtěli dát ani šanci na uzdravení.

Proč?

Masmediální propaganda, politici a hlasití flégrovští "odborníci" a "vědci" se naopak soustředí na to Ivermektin pomlouvat a preventivně kriminalizovat kohokoli, kdo by s ním chtěl léčit lidi.

Proč?

A dnes? 

Po roce, kdy Ivermektin mohl zachraňovat životy a mohl zachránit nezanedbatelnou část z těch 2,6 milionu zemřelých? 

A kdy mohl odvrátit lockdowny a zbytečnou devastaci ekonomiky, společnosti, kultury i obyčejného života obyčejných lidí?

Evropská léková agentura schválila zcela nevyzkoušené vakcíny typu mRNA (navíc na bázi zcela nevyzkoušené a nikdy nikde řádně netestované a nikdy nikde řádně neschválené technologie vakcinace). 

Ale lék Ivermektin, který je schválen pro lidi 40 let! a který je už rok, celých 12 měsíců znám svým zásadním pozitivním vlivem při léčbě Covidu, tento lék se Evropské lékové agentuře zdá podezřelý, nebezpečný, jedovatý.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/ema-nedoporucila-ivermektin-pri-lecbe-a-prevenci-covidu-19-40354754

Proč?

EMA "argumentuje" již dávno profláknutým lhaním o účinnosti Ivermektinu jedině v případě nasazení enormně vysokých dávek vážně ohrožujících život pacienta, lži o poškození vnitřních orgánů člověka při pokusech o léčbu covidu nasazením těch "enormně vysokých dávek" Ivermektinu, které ovšem nikdy nikdo pacientům s Covidem nenasazoval. 

EMA se tak dopouští šíření lživé, falešné zprávy a vědomě podporuje trvání "pandemie" Covid.

Proč?

Lékaři na Slovensku i u nás v Brně velice úspěšně léčí pacienty s těžkým průběhem Covidu lékem Ivermektin. 

Nad lhaním EMA a médií a "vědců" o údajné účinnosti Ivermektinu jedině v případě nasazení život ohrožujících dávek jen kroutí hlavou, protože samozřejmě nenasazují žádné enormně vysoké dávky, ale dávky zcela standardní, desítky let nasazované desítkám milionů lidí na celém světě. 

Zde

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/porad-nechapu-co-se-tu-deje-rika-brnensky-primar-rezek-40354786

Ale média a Evropská léková agentura si melou svoji písničku "enormně vysoké dávky, ohrožuje život člověka".

Proč?

Pozn.: většina médií je ve svaté válce covid-džihádu proti Ivermektinu. 

Naproti tomu např. Novinky,cz se do kauzy Ivermektin pustily hodně zostra a dávají velký prostor lékařům, kteří Ivermektin velice úspěšně používají k záchraně lidských životů

 Novinky.cz si za to zaslouží uznání, když se alespoň v této věci vrací k poslání novinařiny jako veřejné služby, jako poslání a ne novinařiny v roli presstitutské kurvy, která podrží tomu, jen a jen tomu, kdo má moc a peníze.

Naproti tomu například Seznam "zprávy" nebo idnes.cz jedou tvrdě stranickou linii "Ivermektin nepomáhá a je strašlivě nebezpečný":

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zazrak-ivermektin-muze-ublizit-neberte-ho-varuje-americky-urad-145955

A samotná americká agentura U.S. Food and Drug Administration (FDA), tedy Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (jak bychom řekli v češtině) dokonce vydala rázné Nedoporučení používat Ivermektin k léčbě Covidu:

https://www.fda.gov/consumers/consumer-updates/why-you-should-not-use-ivermectin-treat-or-prevent-covid-19?c

Jejich "argumentace" se opírá o několik nesmyslů:

 • Prý "Ivermektin nebyl schválen pro léčení Covidu". Což je pravda. Proč nebyl schválen pro léčbu Covidu je ta správná otázka. Proč rok poté, co jsou známy významné pozitivní účinky Ivermektinu při léčbě Covidu nedal žádný byrokratický úřad povolení k jeho použití a dál nechává umírat lidi zcela zbytečně?
 • Pozn.: Mimochodem, schválena nebyla ani jedna z vakcín, které jsou naopak tak halasně propagovány a prosazovány protiprávními, nelegitimními opatřeními vlád. Všechny tyto vakcíny dostaly jen souhlas s využitím ve stavu ohrožení, nikoli schválení jako takové. Takže jde ze strany FDA o "argument" zcela bezcenný, jde o pouhé strašení lidí a denunciaci Ivermektinu.
 • Podávání vysokých dávek Ivermektinu dle FDA může způsobit vážné následky. To jistě může. Stejně jako u naprosto jakéhokoli jiného léku, vitamínu nebo potravinového doplňku. Dokonce i veliká řada zcela běžných potravin může způsobit vážné zdravotní obtíže, pokud by těch potravin snědl člověk najednou příliš velké množství. Takže jde ze strany FDA o "argument" zcela bezcenný, jde o pouhé strašení lidí a denunciaci Ivermektinu.
 • FDA dále "argumentuje", že neprověřilo žádné údaje nebo fakta ohledně účinnosti Ivermektinu při léčení Covidu. K....a, a PROČ NE? Co dělali celý rok od března 2020??? A mimochodem, když neprověřili fakta ohledně účinnosti Ivermektinu, jak mohou tvrdit, že Ivermektin není účinný? J 8-)

Další zdroje:

Zde

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ivermektin-lek-kritika-nemocnice-brno-svate-anny-koronavirus-covid.A210309_123913_domaci_pmk

Nemocnice odmítla, že ivermektin je experimentální léčba bez důkazů

Zde

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/brnensti-lekari-odmitli-kritiku-ivermektinu-40353369

Brněnští lékaři odmítli kritiku ivermektinu

Zde

https://www.hlavnespravy.sk/kde-udelali-soudruzi-z-eu-chybu-australia-nema-ziadne-nove-pripady-covidu-ivermektin-pouzivaju-dokonca-az-v-stvorkombinacii/2423314

"Kde udĕlali soudruzi z EÚ chybu?": Austrália nemá žiadne nové prípady lokálneho nakazenia Covidom. Ivermektín používajú dokonca až v štvorkombinácii

Zde

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/vylecila-se-ivermektinem-pro-kone-zabral-hned-40352242

Vyléčila se ivermektinem pro koně. Zabral hned

Pozn.: Velice důležité - veterinární přípravky mohou kromě účinné látky Ivermektinu obsahovat i různé přísady nebo jiné aktivní látky, které mohou způsobit třeba i vážné zdravotní obtíže při užití člověkem. 

Stejně tak je nutné vždy dodržovat správné dávkování (uvádí se pro dospělého člověka 0,2mg na kilogram váhy.) 

Určitě nutno nebo minimálně vhodné konzultovart s lékařem. 

Pokud to není "doktor", který vám poradí, ať si vezmete Paralen a počkáte na zhoršení stavu a následný odvoz na JIPku nebo na hřbitov.

Zde

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/torok-resime-jen-preziti-lekari-na-sebe-musi-vzit-odpovednost-40352939

Török: Řešíme jen přežití, lékaři na sebe musí vzít odpovědnost

...

Máte zkušenosti s preventivním podáním ivermektinu? 

Podle lékařů z aliance Front line Covid-19 Critical Care (FLCCC) stačí brát jednu tabletu měsíčně, aby člověk získal imunitu.

Lékaři FLCCC mají obecně pravdu, i když my bereme jednu dávku za 14 dní, protože se pohybujeme v infekčním koronavirovém prostředí. 

Budeme to dělat, než se dokončí očkovací schéma. 

Nemáme s tím žádný problém.

Naproti tomu, režimní "lékaři" mají také různá doporučení co dělat, když dostanete Covid. 

Stručně řečeno - zavřít se doma v jednom pokoji, z něj raději ani nevylézat, vzít si Ibuprofen proti teplotě a počkat, až se buď vyléčíte sami od sebe i bez léčení, nebo se Váš stav zhorší natolik, abyste mohli být odvezeni na JIPku nebo na Krchov.

Např zde:

https://zivotvcesku.cz/3-hlavni-kroky-jak-doma-lecit-covid-19-primar-infekcniho-oddeleni-popsal-co-je-potreba-udelat/

3 hlavní kroky, jak doma léčit covid-19. Primář infekčního oddělení popsal, co je potřeba udělat

...

"Pokud to jde, je třeba si zabrat samostatný pokoj, všichni budou používat respirátor. 

Když člověk půjde na záchod nebo k lednici, tak bude cinkat a řekne ostatním, aby se schovali, udrží distanc od členů domácnosti. 

Nechat si, když to přeženu, strkat jídlo pod dveře. 

Kdo je nakažený, je nebezpečný pro okolí," vysvětlil Pavel Dlouhý

...

"Neexistuje žádný lék, který by byl použitelný mimo nemocnice a nějak by ovlivnil samotný virus. 

Nemáme na to antibiotika ani žádný cílený lék, pro který by bylo nezbytné jít k doktorovi. 

Ty postupy jsou úplně běžné, takové, jaké mají všichni naučené z jiných infekcí dýchacích cest či chřipkových onemocnění. 

Je potřeba si ulevit od příznaků," řekl renomovaný lékař

...

"Příznaky jsou někdy docela úporné, lidé mají vysoké horečky, teploty trvají dlouho a jsou vyčerpávající. 

Je potřeba brát dostatečné dávky léků proti horečce, základním je Paralen, lze kombinovat s Ibuprofenem. 

Ty dávky musejí být vysoké, ale bezpečné, pro dospělého jsou to 4 gramy, tedy 8 tablet pětistovky denně, což je strop, který se nesmí překročit. 

Jedna nebo dvě tabletky nebudou stačit.

Takže - "cinkejte příborem, když jdete ven z pokoje, berte si prášky proti teplotě, žádný lék není [i když tedy jsou známé minimálně dva (Isoprinosine, Ivermektin)] a čekejte na smrt".

Tohle je za hranicí lékařské etiky. 

Tohle je na odebrání lékařského titulu. 

Tohle je covid-fašistická propaganda ad nauseam.

Ještě lepší by místo cinkání příborem bylo, kdybychom si pověsili na krk kravské zvonce, aby bylo hned poznat, co jsme za voly a za krávy, když tyhle "odborníky" a tento režim v čemkoli ještě posloucháme.

Chybí už jen to, aby tento primář poradil přikládání pijavic, pouštění žilou a vývar z jetele utrženého o půlnoci za měsíční noci během odříkávání otčenáše. 

(I když - ten vývar z jetele by byl možná alespoň o malinko lepší než ty jeho "rady".)

Mimochodem, nepřijde vám to naprosto absurdní situace? 

Prý tu máme strašlivou nemoc, kvůli které je prý nutné zavřít vše, rozvrátit ekonomiku i státní finance, zlikvidovat veškerá občanská práva a svobody, zcela rozvrátit a zničit lidem život - a když tu strašlivou nemoc dostanete, tak máte cinkat příborem a vzít si Paralen. 

Moderní medicína 21.století.

Z pikantní "vědecké" agitace proti účinnému léku Ivermektin:

Zde

https://www.thesouthafrican.com/news/can-ivermectin-cure-covid-19-abdool-karim-opinion/

'Ivermectin is no COVID-19 cure - it's toxic for humans': Professor Karim

Tedy: "Ivermektin není žádný lék na covid - je pro lidi toxický", což je zajímavé "zjištění" "vědce", že Ivermektin je pro lidi toxický - když je k léčení lidí výslovně schválen už celých 34 let a za tu dobu ho na celém světě užívaly desítky nebo možná stovky milionů lidí. 

Asi těm lidem nikdo neřekl, že Ivermektin je toxická látka a že mají umřít, protože jim to radí vědci.

To je jako v tom vtipu ve filmu Kameňák:

Vizita, lékař vezme ruku stařičkého pacienta ležícího bez hnutí a se zavřenýma očima na lůžku, chvíli hledá na ruce puls a pak řekne:

"Tak to je exitus".

Stařík otevře oči a řekne:

"Ale pane doktore, já ještě žiju"

A babička, která celou dobu tiše sedí u staříkova lůžka:

"Ale kuš dědku! Rozumíš tomu ty nebo tady pan doktor!?!"

Zastírací manévry - Bamlanivimab, Remdesivir a jiné

Experimentální léky na Covid z kategorie Bamlanivimabu nebo Remdesiviru jsou podle mého názoru zastíracím manévrem. 

K tomu mne vede několik skutečností:

 • Jde o léky zcela nevyzkoušené, vyvinuté narychlo v posledních měsících.
 • Přesto jsou "schváleny"
 • I když desítky let známé a vyzkoušené léky (Isoprinosine, Ivermektin) schváleny nejsou
 • A dokonce jsou naopak pomlouvány v médiích a ze strany politiků zakazovány.

Klíčové je patrně skutečnost, že tyto léky jsou enormně drahé - jedno balení cca 2 000 USD a více.

Takže jedno balení 45 000 korun.

Kdyby měl každý občan České republiky mít k dispozici jedno balení, šlo by o částku 450 miliard korun.

Což je už přeci jen dost i na současný režim, který jinak utrácí na dluh jak opilý carský důstojník nebo stejně opilý dánský lodník.

Naproti tomu Isoprinosine nebo Ivermektin by vyšel na částku podstatně menší. 20 miliard korun v případě Icvermektinu, 5 miliard korun v případě Isoprinosinu.

Navíc, díky tomu, že jde o generika, tak je už může masově a lacino vyrábět každý.

Například Zentiva.

Místo dnešních 500 korun za Isoprinosine nebo 1 900 za Ivermektin by mohlo jít o 100-200 korun za balení.

Jedna až dvě miliardy korun za balení účinného léku Isoprinosine pro úplně každého občana České republiky, další jedna až dvě miliardy korun za balení účinného léku Ivermektin pro úplně každého občana České republiky.

A to už by se vyprázdnily, resp. vůbec neplnily nemocnice.

A to už by nemohlo být vyhlášeno stanné právo na věčné časy a nikdy jinak.

A to už by Hamáček v rudém svetru a Babiš s netopýříma ušima (ohnutýma gumičkama respirátoru) vypadali ultra trapně.

A to už by plán Great Reset byl zase neprůchodný.

A globální fašisté by tak propásli další bezva krizi k nastolení fašismu.

Ale 450 miliard za experimentální super-drahé léky - to není řešení, které by každý hned viděl jako zřejmé a průchozí.

A když mocenským elitám chybí vůle covid-krizi řešit, pak jsou léky neprůchozí - ty levné, účinné a vyzkoušené jsou zakázány, ty drahé, experimentální a nevyzkoušené stojí moc peněz.


Vakcíny Astra Zeneca, Pfizer, Moderna


Aktuálně probíhá velká válka okolo vakcíny Astra-Zeneca. Řada zemí EU pozastavila v určité době očkování touto vakcínou. 

Německo například nejdříve nechtělo vůbec používat tuto vakcínu pro osoby nad 65 let, pak vůbec pro nikoho apod.

Média jsou poměrně aktivní v reportování závažných vedlejších účinků nebo smrti po očkování vakcínou Astra Zeneca.
Naproti tomu média naprosto ignorují (nebo označují za "nepodložené hoaxy") jakékoli informace o závažných vedlejších účincích "vakcín" typu mRNA, tedy "vakcín" Pfizer a Moderna.

A že těch závažných vedlejších účinků je u "vakcín" Pfizer a Moderna velké množství.

V domově pro seniory ve Vrchlabí zrovínka po očkování "vakcínou" Pfizer objevila přímo exploze onemocnění nemocí Covid-19. 

S očkováním to podle prohlášení oficiálních míst i režimních "médií" samozřejmě nijak nesouvisí. 

Prý tam byli lidé hromadně nakaženi covidem ještě před očkováním. ;-)

Mimochodem, pokud by to byla pravda, pak ten, kdo tyto lidi nakažené covidem nechal naočkovat je vinen vraždou nebo minimálně usmrcením z nedbalosti. 

Trestní sazba 3 až 10 let minimálně. 

Orgány činné v trestním řízení se jistě začnou urychleně zabývat vyšetřením a potrestáním toho (těch), kdo je vinen tím, že nechal naočkovat desítky starých lidí v domově seniorů ve Vrchlabí i když - podle oficiální verze - bylo více než zřejmé, že existuje enormní riziko, že jde o osoby aktuálně nakažené nebo rovnou nemocné, navíc z vysoce rizikové skupiny. ;-)

V USA došlo k podobným případům. 

Schéma je stejné - domov seniorů, celou dobu v pohodě, očkování Pfizerem/Modernou, řada úmrtí a velice vážných průběhů Covidu (v daném konkrétním domově seniorů novinka před očkováním se nevyskytující), náhle objevené "masové rozšíření covidu před očkováním, to může za úmrtí a za vážný stav lidí s covidem, nemůže za to očkování, kdepak, kdepak".

Na chlup stejný případ ze Španělska a zároveň další na chlup stejný ze Slovenska:

https://www.hlavnespravy.sk/v-spanielskom-domove-pre-seniorov-odhalili-ohnisko-covidu-po-ockovani-vakcinou-pfizer/2425122

Podľa riaditeľstva inštitúcie v provincii Toledo dostali všetci žijúci starí obyvatelia domova prvú dávku vakcíny 13. januára.

Desať očkovaných malo prvé príznaky ochorenia, ktoré boli pripisované vedľajším účinkom vakcíny. 

Keď sa objavili ďalší chorí, rozhodli izolovať všetkých obyvateľov vo svojich izbách.

Podľa údajov k 1. februáru v ústave zomrelo sedem ľudí, ďalší štyria boli hospitalizovaní, ostatní sa nachádzajú v izolácii.

Riaditeľstvo tvrdí, že plne dodržiavajú protokoly všetkých sanitárnych noriem a že ide o prvý výskyt covidu-19 v inštitúcii od začiatku pandémie.

Na chlup stejný případ z Norska:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-vakcina-ockovani-pfizer-moderna-norsko-smrt-seniori.A210119_104707_zahranicni_dtt

Norští lékaři vyšetřují smrt třiadvaceti lidí starších 80 let, kteří obdrželi vakcínu od společností Pfizer/BioNTech.

...

"Horečka a nevolnost jako vedlejší účinky vakcíny mohly vést k úmrtí některých slabých pacientů," prohlásil hlavní lékař NOMA Sigurd Hortemo.

Agentura uvedla, že se počítá s tím, že k úmrtí může krátce po očkování dojít. 

"V Norsku umírá každý týden v pečovatelských domech a zařízeních dlouhodobé péče průměrně 400 lidí," uvedla.

"Neděsí nás to. 

Je celkem zřejmé, že tyto vakcíny představují velmi malé riziko, s výjimkou těch nejslabších pacientů," řekl norské veřejnoprávní televizi NRK Steinar Madsen z agentury.

Pozn.: 

To je zvláštní, že? 

Tak úmrtí "slabých pacientů" po očkování nechává norské orgány v klidu, protože stejně umírá takových lidí spousta každý den. Zato úmrtí "slabých pacientů" na/s covidem to je něco tak nepřijatelného, že kvůli tomu musí sto procent obyvatel mít zcela zničený život.

Profesor farmakoepidemiologie z Londýnské školy hygieny a tropické medicíny uvedl, že zatím "neexistují žádné důkazy o tom, že by mezi očkováním a smrtí těchto zranitelných pacientů existovala příčinnost".

Pozn.: 

Nelze nalézt něco, co je zakázáno vůbec hledat a natožpak vidět.

Na chlup stejný případ z Německa, po očkování "vakcínou" Pfizer náhle propukla v domově seniorů epidemie britské mutace:

https://www.jpost.com/international/nursing-home-outbreak-after-residents-receive-vaccine-no-serious-symptoms-658192

Nursing home outbreak after residents receive vaccine, no serious symptoms

They received their final doses of the Pfizer vaccine by January 25.

USA, dům s pečovatelskou službou (nursing home). 

Do 29.12.2020 počet úmrtí "na covid" - NULA. 23.12.2020 začalo očkování "vakcínou" (patrně Pfizer, téměř stopro jistě buď Pfizer nebo Moderna). 

29.12.2020 první tři úmrtí "na covid"

Do 9.1.2020, tedy během prvních 17 dní po očkování celkem 137 případů Covidu (patrně se středně-vážným nebo těžkým průběhem, jinak by nestálo za zmínku v médiích režimní propagandy) a 24 úmrtí.

https://www.syracuse.com/coronavirus/2021/01/covid-19-outbreak-at-auburn-nursing-home-infects-137-residents-kills-24.html

Ale to je jen několik málo příkladů.

Oficiální údaje z USA nejsou ve věci "vakcín" mRNA (Pfizer a Moderna) nijak lepší než to, co je reportováno režimní propagandou ohledně negativních účinků a úmrtí po vakcíně Astra Zeneca. 

Spíše naopak. 

Když to vezmu čistě odhadem, tak oficiální režimní vakcinační propaganda odreportovala u vakcíny Astra Zeneca odhadem desítky případů vedlejších účinků a jednotlivé desítky úmrtí po očkování vakcínou Astra Zeneca.

Naproti tomu oficiální údaje z USA uvádí:

 • Úmrtí: 845 Moderna, 793 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821493

 • Život ohrožující stav: 570 Moderna, 666 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821498

 • Trvalé ochrnutí: 350 Moderna, 412 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821501

 • Hospitalizace: 1937 Moderna, 2114 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821496

 • Pohotovost: 2593 Moderna, 4158 Pfizer

Zde https://www.rajce.idnes.cz/f1481821494

Pozn.: 

Nepodařilo se mi nalézt metodologii uvedené statistiky, takže není zřejmé, zda úmrtí "po vakcíně" zahrnuje nebo naopak vynechává úmrtí po vakcíně na/s covidem nebo jiným závažným onemocněním, tedy zda jde pouze o případy, kdy je vakcína jediná logická příčina úmrtí. 

Ale po 12 měsících zkušeností s covid-fašismem (a předchozích mnoha letech zkušeností s režimem "irácké ZHN", "Skripalovo morče a Novičok", "syrská armáda útočí sarinem proti dětem" apod.) si troufám odhadnout, že kde to jen malinko šlo svést na covid nebo cokoli jiného, tak to svedli na cokoli jiného a vynechali z reportu "úmrtí po očkování".

V Evropě se úsilí režimní propagandy zdá soustředěné výhradně na vakcínu Astra Zeneca a nulová pozornost je věnována negativním účinkům "vakcín" mRNA Pfizer/Moderna. 

Reakce režimů v Evropě je při problémech po vakcíně Astra Zeneca také o několik řádů hysteričtější než při problémech po "vakcíně" Pfizer/Moderna.

Proč?

Skoro to vypadá, jako kdyby vadilo, kdyby veřejnost neměla k vakcínám (k vakcínám a k mRNA "vakcínám") na covid důvěru, ale na druhou stranu by nedůvěra vadila jen v případě "vakcín" mRNA (Pfizer, Moderna) a vlastně by zase až tak moc nevadila v případě Astra Zeneca vakcíny, klasické vakcíny (i když na bázi šimpanzího a nikoli lidského adenoviru jako nosiče, přesto jde o klasickou technologii vakcín).

Proč?

Je nějak důležité pro mocenské elity, aby lidé "dobrovolně" zvolili "vakcínu" mRNA na bázi nikdy nevyzkoušené a nikdy neschválené technologie? 

Je nějak důležité pro mocenské elity, aby lidé odmítly klasickou, skutečnou vakcínu Astra Zeneca?

Proč?

Jasně. 

Spiklenecká teorie. 

To třeba Irácké ZHN také určitě existovaly. 

Nebo všichni politici a vojáci a zpravodajci (od CIA přes NSA až po trapnou BISku) a presstituti na irácké zbraně hromadného ničení zcela upřímně věřili, protože je napálil - kdo vlastně? 

Aha, tak vlastně politici, vojáci, zpravodajci a presstituti byli ve věci iráckých ZHN napáleni asi nějakým děckem ze základky, které namalovalo v Microsoft Paint ty "nezvratné důkazy iráckých ZHN".

Zde

https://www.voltairenet.org/local/cache-vignettes/L370xH177/arton128203-8abf1.jpg

nebo zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1466445301

Sputnik V

Drobným ale důležitým střípkem do mozaiky je skutečnost, že ruská vakcína Sputnik V, vyrobená na bázi lidského adenoviru jako nosiče, tedy na bázi standardních technologií, je přímo nenáviděna celou mocenskou elitou Západu.

Prymula sice vyjádřil svůj obdiv k ruské vakcíně:

Zde https://zpravy.magazinplus.cz/2275-vakcina-sputnik-pouziva-velmi-chytry-pristup-ktery-jsem-neznal-rika-roman-prymula.html

Vakcína Sputnik používá velmi chytrý přístup, který jsem neznal, říká Roman Prymula

Ale pak asi přišel nějaký telefon z Brusele nebo z nějakého úplatkového, ehm, marketingového oddělení nějaké velké, bohaté, západní farmaceutické firmy, a Prymula otočil jako korouhvička:

Zde https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-couva-od-ruskeho-sputniku-v-40354644

Prymula couvá od ruského Sputniku V

Eurokominterna v Bruseli sice neustále pláče, že má málo vakcín a dokonce vyhrožuje zavřením hranic na vývoz vakcín, ale ruskou vakcínu rozhodně neschválí.

S tím zavřením hranic prý kvůli "pandemii" je to stejně velice zvláštní kauza - když v roce 2015 vypukla krimigrační krize (plný start realizace plánu na dovoz desítek milionů negramotných, nepřizpůsobivých okupantů Evropy a budoucích zotročovatelů evropských občanů), dozvěděli jsme se z úst všech expertů, odborníků a politiků Západu, že hranice EU nelze zavřít, protože Schenghen

Takže tedy v roce 2015 nebylo možné zavřít vnější hranice pro nelegální migranty, protože zavření vnějších hranic pro cizince bez pasu by prý zcela znemožnilo pohyb Evropanů uvnitř EU přes vnitřní hranice Schenghenu. 

(Stejnou logikou byste si nesměli u svého domu nebo bytu zavřít hlavní vchodové dveře, prý abyste mohli uvnitř svého bytu nebo domu chodit z pokoje třeba do koupelny nebo do kuchyně.) 

Dnes tu máme situaci, kdy naopak jsou zavřeny všechny vnitřní hranice Schenghenu - najednou to jde ;-) - ale i tak mimochodem jsou vnější hranice pro nelegální migranty i nadále otevřené. 

Také je zajímavé, že riziko zavlečení nějaké strašlivé mutace strašlivého koronaviru hrozí u Evropana, který by snad z EU-blázinc€ odjel na dovolenou, zato nic takového prý asi nehrozí u tisíců nelegálních migrantů ze zemí, kde by mohla infekční a parazitická onemocnění být nejvýznamnějším exportním artiklem, kdyby za to někdo platil. 

I když - EU za to vlastně platí a horlivě parazity dováží, že?

Takža tedy EU pláče, že nemá dost vakcín, ale ruskou vakcínu Sputnik V rozhodně nedoveze a nepovolí ani, aby si ji mohl dovézt nebo vyrobit kdokoli z EU zotročených vazalů. 

(Například Rakousko a Itálie projevily velice vážný zájem o ruskou vakcínu a dokonce si připravily její výrobu ve vlastních domácích facilitách - to jen abychom se vyhnuli agitaci retardovaných EU politruků, kteří by začali hned křičet "ale Rusko je primitivní, zaostalá země, která sice manipuluje volby na celém světě, ale vakcínu neumí vyrobit bez kontaminace hlínou z láptí a špínou z rubášky", protože pro dnešní vylízané politruky je Rusko zemí, která je všemocná, vysoce vyspělá, vše a všude vše manipuluje a ovládá, ale zároveň země zcela bezmocná a naprosto zaostalá.)

Nenávist EU byrokratů k ruské vakcíně by bylo možné vysvětlit obavami ze ztráty prestiže "Západu" (dnes již mnohem spíše "Středního Východu a Afriky", zejména v případech Francie, Británie, Švédska, Holandska, Belgie, ale čím dál více i Německa, Itálie, Španělska; o řeckých ostrovech ani nemluvě), obavami ze snížení zisků velkých farmaceutických firem a obavami ze zlepšení obrazu Ruska v myslích západoevropských občanů, kterým jsou roky vymývány mozky k nenávisti, k pohrdání a ke strachu ze všeho, co jen malinko souvisí s Ruskem. 

Průměrný západoevropský (bohužel často i středo a východoevropský) ovčan pak nasazuje přilbu a zalepuje okna zatemňovacími foliemi i když jen slyší z televize:

"A dnes si řekneme recept na ruské vejce".

Situace na Slovensku ale imho ukazuje, že ve hře je zřejmě něco mnohem důležitějšího.

Dřívější miláček loutkovodičů, soudruh barevný revolucionář Maťovič je zřejmě naprosto neřízenou střelou. 

Nejprve povolil Slovákům Ivermektin. 

Povolit účinný lék na Covid-19, to je zločin první třídy. 

Co by asi tak bylo s plánem na zavedení super-fašismu Great Reset pod záminkou "pandemie", kdyby se ukázalo, že Covid lze poměrně snadno a velice efektivně léčit? 

Aha!

A pak Maťovič dokonce dovezl statisíce dávek ruské vakcíny Sputnik V.

Čímž se dopustil odporné zrady Eurosojuzu a jeho boje proti ruskému imperyjálysmu.

Politicky, Halík, musíte myslet politicky, kurva! 

A co platí pro Halíka, platí i pro Maťoviče ;-)

A z miláčka médií je náhle odporná kreatura, která musí okamžitě odstoupit, protože všichni režimní politici i presstituti zjistili, že s Maťovičem se nedá vládnout - a zjistili to přesně dvě minuty poté, co na slovenském letišti přistály vakcíny z Ruska.

Zde https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/takhle-se-fungovat-neda-slovenska-vladni-sas-chce-odchod-matovice-40353977

Proč by tak strašně vadila ruská vakcína?

(Když navíc by se každé jednotlivé úmrtí po ruské vakcíně - a to včetně např. přejetí očkovaného tramvají - dalo využít k hysterické protiruské kampani v hilsneriádovském stylu.)

(Zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Hilsneri%C3%A1da )

Opravdu jen kvůli výše zmíněným důvodům?

Nebo proto, že by mohla být účinná a zabránit jednak instalování fašismu Great Reset pod záminkou "pandemie", a jednak by mohla zabránit očkování "vakcínami" typu mRNA, které se zdá být také velice důležité pro mocenské elity Západu?

Nebo proč?

Vakcíny na Covid jsou jen pro vakcinaci, ne pro ukončení lockdownů

Mimochodem, ani dobrovolně povinné "očkování" mRNA "vakcínou" neukončí dnešní teror vlád proti vlastním občanům. 

Vždy se najde nějaká mutace (nebo se vyrobí ve Fort Detrick nový typ "elektronické cigarety", která se následně změní na netopýří polévku a luskouna), proti které očkování není dost účinné, "takže lockdown-fašismus 4ever - für faše tópro".

CEO firmy Pfizer už říká, že očkování bude muset být každoroční:

Zde https://www.yahoo.com/lifestyle/pfizer-ceo-says-often-youll-184632967.html

Stejně jako řada jiných führerů führerýčků nastupujícího Great Reset - Covid fašismu:

Merkelová:

Zde https://www.euronews.com/2021/02/02/we-may-need-covid-vaccines-for-many-years-to-come-says-german-chancellor-merkel

Mengel-Odborníci z ČR:

Zde https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-v-cesku-libor-grubhoffer-akademie-ved-preockovani.A210208_143807_domaci_chtl

(Další přeočkování nevyzkoušenými "vakcínami" mRNA by podle těchto pokusníků-na-lidech mělo přijít už v létě nebo na podzim).

A další virolog nám rovnou oznamuje, že vakcíny budou způsobovat další a další mutace, proti kterým se budeme muset znovu a znovu očkovat, aby vznikly další a další mutace, proti kterým se budeme muset očkovat a očkovat.

A jak se praví v pohádkách (hororového střihu) - dokud neumřeme, tak se budeme očkovat pořád. 

Což ale nemusí zase tak moc dlouho trvat, že?

Zde https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-virolog-covid-19-jiri-cerny-ockovani-mutace-kazdy-druhy-rok.A210301_173309_domaci_vov

A premiant v očkování, Velká Británie:

Premiant v očkování:

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/velka-britanie-koronavirus-povinne-ockovani-dovolena-pokuty.A210323_103738_zahranicni_kha

Dovolené v cizině se odkládají. Anglie zpřísňuje, za vycestování bude pokuta

Lidé jsou naočkováni a stejně nic nebudou smět. Husákovská normalizace je už dnes super-svobodná společnost ve srovnání s dnešním stavem západní civilizace.

Očkování uprostřed pandemie

Očkování uprostřed pandemie je podle mého zcela skromného názoru naprosté šílenství a "lajf" přenos pokusů na lidech bez jejich souhlasu. Případně "dead" přenos pokusů na lidech.

Proč?

Vy si nepamatujete, co se Vás lékař ptal pokaždé, když jste měli dostat očkování Vy nebo Vaše dítě? 

No přece jestli nejste nemocný (nebo Vaše dítě).

Proč?

No přeci protože člověka, který aktuálně bojuje s jakýmkoli onemocněním, není možné zatížit vakcinací. 

Všichni doktoři to věděli - než někdy během roku 2020 podlehli kolektivní stupiditě (řečeno termínem prof. Koukolíka), resp. než ve své většině kolektivně zkreténštěli (řečeno termínem mým vlastním).

Víme, že až 80% nakažených nebo "nakažených" covidem je bezpříznakových. 

Takže mají virus v těle. 

A prásk ho - ještě jim dají vakcínu, aniž by testovali, jestli ten člověk nemá právě covid. 

To by v tom byl čert, aby ten člověk neměl hned vyšší pravděpodobnost těžšího průběhu covidu nebo rovnou neumřel. 

Proboha, for God's sake! 

Tohle přeci ví úplně každý, kdo absolvoval před-inkluzivní základku, že se nesmí očkovat člověk, který je aktuálně nemocný nebo u kterého je vysoké riziko, že je aktuálně nakažený.

Ale vesele očkujeme lidi, u kterých nevíme, zda měli nebo dokonce mají v sobě virus SARS-CoV-2, nikdo to nezkoumá, nikdo se na nic neptá, jen rychle píchnout vakcínu, honem, honem. 

Jako při rozřazování vězňů na nádraží v Auschwitz - řvaní povelů, honem, honem, aby se nikdo nestihl zorientovat a třeba se vzbouřit proti těm několika málo jednotlivým esesmanům.

Podobnost čistě náhodná ;-) Že?

V chřipkové sezóně, když budete mít chřipku nebo bude chřipku mít někdo z Vašich blízkých, půjdete se honem nechat očkovat proti chřipce?

Pokud ano, blahopřeji k Darwinově ceně, kterou jistě obdržíte dříve nebo později.

Myslíte si, že by v normální době nezkreténštělých "lékařů" Váš obvodní lékař řekl - "tak máte chřipku, běžte se nechat honem očkovat proti chřipce!", případně doplněno "Navíc už jste ve vyšším věku, je Vám přes 70 let, máte potíže se srdcem [nebo diabetes, obezitu nebo jinou komplikaci], tak s tou svojí chřipkou honem utíkejte na očkování proti chřipce!", myslíte, že by v normální ne-milgramovské době (a v ne-stanford-experimentální, v ne-harlow-opičí době) Váš lékař něco takového doporučil?

Nikdy by se nic takového v normální době nestalo.

Ale i na velkou část odborné veřejnosti lékařů a odborníků z oborů souvisejících s "pandemií" platí faktory z Milgramova experimentu. 

I lékaři a profesionálové se nechají snadno zmanipulovat do naprosto zločinného jednání a zločinných "doporučení", když jsou pod tlakem "vědecké autority" (reprezentované v dnešní realitě kovid-fašistickou sekcí "odborníků", mediální tyranií presstitutů, a totalitním nátlakem politických prostitutů-k..ev)

Zde https://en.wikipedia.org/wiki/Milgram_experiment

Zde https://cs.wikipedia.org/wiki/Milgram%C5%AFv_experiment

Zde https://en.wikipedia.org/wiki/Harry_Harlow

Zde https://en.wikipedia.org/wiki/Stanford_prison_experiment

Očkujeme lidi, u kterých nevíme, zda jejich aktuální zdravotní stav a situace uprostřed pandemie vůbec dovoluje lékařsky etické očkování. 

Nikdo se na nic neptá, jen očkovat, očkovat.

Proč?

Dnes tu máme situaci, kdy podle výsledků testů a oficiálních údajů jsou jen v České republice minimálně statisíce lidí, kteří aktuálně mají v sobě virus SARS-CoV-2.

A milion+ lidí, kteří úspěšně porazily Covid v uplynulých 2-3 měsících.

A tito všichni lidé nesmí dostat očkování, pokud děláme medicínu. 

Ale dostávají očkování, protože děláme Mengelovské pokusy na lidech. 

Samozřejmě, opět v zájmu Velkého Dobra, Eine GroSSe Güte.

Koneckonců, čím více lidí bude mít po očkování díky kombinaci očkování a viru v těle vážný průběh nemoci Covid, tím lepší statistiky pro nastolování super-fašismu Great Reset. 

A tím více mrtvých "na Covid"

Tím opět ještě lepší statistiky pro nastolování fašismu ... a tím více "důvodů" pro povinné "očkování".

Očkování uprostřed pandemie ale přináší riziko nejen pro očkovaného jedince, ale naprosto zásadní riziko pro všechny.

Proč?

Nu, protože máme virus, který - jak hlásá oficiální covid-propaganda - je rozšířený úplně všude (proto je přeci prý nutné všechno zavřít a zakázat). 

Denně je identifikováno několik desítek tisíc lidí, kteří jsou nově "nakaženi" (mají pozitivní test). 

Takže máte obyvatelstvo, kde jsou statisíce lidí aktuálně s covidem (většina z nich s nijak závažným covidem). 

A teď nějakého chytráka s nějakým parádním titulem z nějaké parádní univerzity napadne do této populace začít masově prát očkování. 

Debilové.

Vezměte to zdravým selským rozumem - začali byste třeba uprostřed chřipkové epidemie masově očkovat třeba proti chřipce? 

Nebo třeba proti neštovicím. 

A všechny. 

Hlavně staré nebo nemocné lidi, kteří mají i za ne-pandemické situace vysoké riziko negativních dopadů JAKÉHOKOLI očkování na jejich zdraví?

Ve Vrchlabí v seniorském domově začali senioři umírat a covid s vážným průběhem se tam masově rozběhl právě po očkování. 

Ale s očkováním to jistě nesouvisí, kdepak, ne a ne, to by byly ošklivé pomluvy ruské imperialistické propagandy.

Vám snad přijde normální a medicínsky smysluplné očkovat masově populaci, kde podle oficiální verze právě aktuálně probíhá strašlivá pandemie a kde podle oficiální verze je každý druhý nakažený?

No jestli jo, tak byste bývali mohli nastoupit na výpomoc k Dr.Mengelemu na "ošetřovnu" v Auschwitz.

A co se stane, když je v populaci masově rozšířen virus a začne se masově očkovat? 

Nu, lidé oslabení jak virem, tak vakcínou, se stanou ideálním inkubátorem pro mutace viru. 

Směrem k větší nebezpečnosti - směrem k mutacím s rychlejším šířením, větší odolností viru proti imunitnímu systému člověka. 

Masová továrna na mutace, které imunitní systém nebude sto rozpoznat a účinně proti nim bojovat.

Masová výroba koronaviru se schopností "escape immunity".

Ano, nejsem lékař. 

Ale nápad masově očkovat uprostřed PROBÍHAJÍCÍ PANDEMIE mi přijde na první dobrou jako absurdní kretenismus. 

Nebo jako zločin genocidy.

Koneckonců, i výše zmíněný velký zastánce vakcinací říká výslovně, že vakcíny budou akcelerovat mutace koronaviru:

Zde https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-virolog-covid-19-jiri-cerny-ockovani-mutace-kazdy-druhy-rok.A210301_173309_domaci_vov

Ono je to také jasné jako facka, nebo jako flákanec, že když začnete očkovat uprostřed pandemie, tak tím vytvoříte ideální podmínky pro mutování viru. 

Ale komu z "expertů" by to vadilo, že?

A na začátku února už se objevily první zprávy, že právě probíhá vznik mutací se schopností "escape immunity":

Zde

https://www.msn.com/en-us/health/medical/new-covid-strains-e2-80-98may-even-escape-the-immune-response-e2-80-99-says-biden-covid-advisor/ar-BB1dp9I7

zde

https://science.sciencemag.org/content/sci/371/6527/329.full.pdf

zde

https://www.webmd.com/lung/news/20210202/escape-mutations-may-drive-new-covid-resurgence

Já vím, můžete snadno říci "to jsou všechno konspirační teorie"

Uklidníte tím svoje vnitřní pocity. 

Budete spokojenější loajální, poslušná ovce, která věří tomu, že ji farmář nikdy nepošle pod kudlu, protože by přeci ztratil tu možnost každý rok ostříhat vlnu. 

Že? ;-)

Ale mocenské elity prostě mají různé motivy a různé cíle.

Například takový Covid-19 mocenské elity Západu vidí nikoli jako problém, který je nutné co nejrychleji vyřešit, ale naopak jako vynikající příležitost k nastolení svého vysněného super-fašismu Great Reset.

Šéf Světového ekonomického fóra, na kterém se schází a horlivě debatují mocenské elity Západu (a jistě ne o receptech na vánoční cukroví), dokonce napsal knihu na téma jaká báječná PŘÍLEŽITOST je Covid-19.

Klaus Schwab: COVID-19: The Great Reset. 

Můžete si ji koupit na Amazonu.

Jako náš ministr Havlíček, který si ji na znamení své touhy patřit k budoucí globální fašistické elitě tuto knihu umístil do knihovny a otočil ji tak, aby byla na rozdíl od všech ostatních knih vidět obálka této knihy a aby její název byl jasně čitelný.

Zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1470613078

Fon der Lejnová výslovně prohlásila, že Covid-19 je báječná příležitost k nastolení fašismu Great Reset:

Zde

https://www.weforum.org/great-reset

a zde

https://www.weforum.org/agenda/2020/11/the-great-reset-building-future-resilience-to-global-risks/

Čas 8:40 a dále - pomatená Uršula vidí současnou covidovou krizi jako báječnou příležitost jak nám všem úplně předělat životy podle JEJICH představ, které bychom MY nikdy jinak nepřijali a nenechali si líbit. 

A také Uršula říká, jaká je škoda, že mocenskými elitami zůstala nevyužita ta "předchozí krize" (zřejmě 2008-09 real estate bubble, nebo 2015 také uměle vytvořená krimigrační krize?).

V čem je problém? 

Problém je jednoduchý - když někdo vidí určitou situaci jako příležitost k dosažení nějakého svého cíle, zejména takového cíle, kterého by za jiné situace jen těžko dosáhl, pak danou krizi nevidí jako něco, co je nutné co nejdříve vyřešit, ukončit krizi. 

Naopak takovou situaci vidí primárně a dominantně jen jako něco, co musí 

TRVAT TAK DLOUHO, DOKUD NEBUDE REALIZOVÁN DANÝ CÍL.

A můžete se vsadit, že když někdo vidí krizi jako příležitost dosáhnout nějakých svých cílů, které by jinak jen těžko prosadil a nesmí o nich za normální situace vlastně ani příliš otevřeně mluvit, pak půjde o super špinavé cíle.

Nechali byste se hájit advokátem, který miluje vaši manželku a chce se vás zbavit?

Podobných situací je celá řada - dva kluci soupeřící o stejnou dívku, z nichž jeden třeba uvízne omylem zamčený doma, když se mají setkat v partě. 

Bude jeho soupeř věnovat maximální úsilí vysvobodit svého soupeře a přivést ho na setkání party nebo se spíše bude snažit využít šanci být s onou dívkou, když sok není v dohledu? 

(Platí pro obě pohlaví, tedy i pro dívky usilující o stejného kluka, ženy usilující o stejného muže, muže usilující o stejnou ženu).

Atd atd atd.

Multikulti agitátoři Great Reset fašismu se občas prořeknou, že vlastně lockdown a naprostá destrukce životů obyčejných lidí je skvělý a báječný stav, který by se měl dělat každé dva roky. 

Rozumíte? 

Každí dva roky si střihnete rok v korejském koncentráku. 

Nikam nebudete smět, jen do práce, na nákup do hitlermarketu a domů. 

Protože to prý bude bezva a sníží to emise CO2. 

Což bude bezva. 

Váš život bude sice stát za starou bačkoru, ale to neva.

Autoři tohoto anti-humánního agitátorského blábolu svůj původní titulek cudně změnili. 

Původně zněl "Globální lockdown je potřeba každé dva roky k naplnění cílů Pařížských dohod v emisích CO2 - říká studie"

(Originál: "Global lockdown every two years needed to meet Paris CO2 goals - study")

Ale protože asi nějaké neuvědomělé, proruské, nemultikulti živly tento titulek komentovaly velice nevybíravě (tedy tak, jak si plně zasluhuje toto guardianovské hlásání ideologie směřující k potlačení lidských práv a svobod), tak ho neomarxističtí zelenorudí soudruzi agitátoři z Guardianu změnili na cudnější "Equivalent of Covid emissions drop needed every two years - study", tedy "Každé dva roky je potřeba ekvivalent propadu emisí CO2 jako během Covidu - studie".

Dnešní cudná verze totalitní antihumánní fašistické agitace:

Zde

https://www.theguardian.com/environment/2021/mar/03/global-lockdown-every-two-years-needed-to-meet-paris-co2-goals-study

Původní verze otevřeně hlásající a agitující za globální fašismus a za totální destrukci životů lidí:

Zde

https://web.archive.org/web/20210303161952/https://www.theguardian.com/environment/2021/mar/03/global-lockdown-every-two-years-needed-to-meet-paris-co2-goals-study

a

zde

https://www.rajce.idnes.cz/f1481924867

Je to prosté:

Když někdo má nějaký zájem, kterému krize zvyšuje šance k realizaci, pak tuto krizi nutně vidí jako pozitivní (přínosný, prospěšný) stav a nikoli jako stav, který je nutné co nejrychleji změnit a krizi ukončit.

Lékař "z první linie" podle vlastních slov nechápe, proč velice účinný a bezpečný lék je tak nenáviděn mocenskými strukturami:

Zde https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/porad-nechapu-co-se-tu-deje-rika-brnensky-primar-rezek-40354786

Já vlastně pořád nechápu, co se tu děje. 

Proč je ivermektin ten jediný lék, u kterého je neustále snaha hledat jen ta negativa, když u všech léků to komplet děláme obráceně?

To znamená, že máme spoustu léků, jako je remdesivir, které prostě nahlížíme tou optikou, že v některých studiích vyšly a v některých nevyšly, ale tak pojďme je používat a používáme je.

Tady je to úplně obráceně. 

Tady máme lék, který nemá moc negativních účinků, má pozitivní zprávy, ale všichni říkají, to nebudeme používat, protože ty pozitivní zprávy asi nebudou pravda, i když to vlastně nevíme.

No, já to chápu. 

Mocenské elity nechtějí, aby lidé byli zdraví. 

Mocenské elity nechtějí, aby proti Covidu byl laciný, bezpečný lék. 

Protože by lidé přestali věřit hysterické mediální agitaci Strachu. 

Protože by lidé přestali mít vážný průběh covidu. 

Protože by lidé přestali umírat. 

A tím by skončila uměle vytvářená a uměle a úmyslně udržovaná pandemie. 

A tím by mocenským elitám skončila ta báječná možnost nastolit super-fašismus Great reset.

A to je ten hlavní důvod, proč jsou účinné léky proti covidu znevažovány a pomlouvány režimní propagandou.

A to je ten hlavní důvod, proč lidé umírají.

A to je ten hlavní důvod, proč je nám jako "jediná" možnost vnucována zcela nevyzkoušená vakcína. 

Navíc je mocenskými elitami Západu zcela jasně preferovaná mRNA "vakcína" na bázi naprosto nevyzkoušené technologie.

(A dopady mRNA "vakcíny" dnes nelze ani odhadnout. 

Argument "vytvořili to odborníci, jistě by nevytvořili a nenasadili nic špatného", který používá např. pomatený kočkolog, je naprosto absurdní a imbecilní. 

I DDT nebo Agent Orange svého času byly podle všech dobře zaplacených "odborníků" zcela bezpečné.

Stejně tak nejde nijak otestovat, zda kromě mRNA kódu k produkování částí viru SARS-COV-2 neobsahuje daná vakcína také mRNA pokyny, které přinutí buňky imunitního systému produkovat také něco jiného. 

Cokoli. 

Třeba nějaký ostrý virus s dlouhodobým účinkem, třeba nějaký protein ničící imunitu v dlouhém časovém horizontu, kdo ví.)

A především - to je ten hlavní důvodproč ve věci Covidu a "pandemie" mocenským elitám Západu a jejich lokajům (režimním "vědcům", "odborníkům", "novinářům" a jiným prodejným existencím) nelze věřit ani jedno jediné slovo.

Ani jedno.

Post Scriptum:

Málem bych zapomněl - sebevražda muže před vchodem ministerstva zdravotnictví prý nijak nesouvisí s Ivermektinem, jak nás ujistila policie. 

Nesouvisí? 

Tak to je jisté, že sebevraždu opravdu spáchal na protest proti zakazování laciné, bezpečné a vysoce účinné léčby Covidu Ivermektinem

Když něco "nesouvisí", tak je jisté že má souvislost tak přímou, že přímější už být nemůže. 

To přeci my, lidé s IQ větším než dnešní datum, víme již od dramatického nárůstu násilí, kriminality a terorismu ze strany krimigrantů a muslimů, které také přeci nesouvisí, nesouvisí, nesouvisí. 

Že?

Zde

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/policie-sebevrazda-muze-pred-ministerstvem-zdravotnictvi-nebyla-kvuli-ivermektinu.A210317_103228_domaci_wass

Jak napsal jeden člověk na internetu:

Sebevražda muže před MZ údajně neměla ani politické, ani zdravotní důvody, dokonce to ani nebylo kvůli zemřelé manželce, protože nebyl ženatý, jak oznámila policie. 

Prostě šel a řekl si "hele, takovej pěknej velkej barák, pistoli v kapse mám, tady by to šlo."


Zdroj


Q.S.

S panem Brandem jsem ohledně covidu ne vždy souhlasil, někdy i naprosto nesouhlasil, ale to není podstatné.

Vždy přináší komplexně provázané kamínky do mozaiky, které rozhodně člověku pomáhají si aktuální události řadit do souvislostí a získávat ucelený obraz toho, co se odehrává.

Za to mu budiž dík.

Ještě poznámka:

Minimálně někdy od listopadu 2020 musí být každému člověku, který není zhypnotizován a který alespoň minimálně používá své smysly Bohem a přírodou daným způsobem jasné, že vše okolo plandemie je více než medicínská záležitost politickou agendou Nového světového řádu, přejmenovaného na Great reset....

Bděte!