Od 1. ledna 2020 začnou ve Velké Británii platit nová pravidla, podle nich je tzv. “zločin z nenávisti” vůči LGBT++P osobám nyní posuzován velmi přísně. Pachateli za něj hrozí trestní sazba 6 měsíců až 6 let!

To je víc než třeba za vloupání! Ve skutečnosti to znamená, že trestná se stane jakákoliv kritika homosexuálů a dalších LBGT++P osob.

Přirozeně ale nebude to platit pro vyvolené menšiny, ale pouze pro původní bílé obyvatelstvo. Nebo si dovedete představit, že by si britský soud dovolil odsoudit nějakého muslima za homofobní poznámky?

Jan Veselý


PS: 

To P na konci LGBT++P znamená pedofilové. Nezahrnout je do duhové rodiny všech 100+ pohlaví a chtít je připravit o jejich "právo" na plnohodnotný sexuální život a lásku, by byla diskriminace a ta nám je bytostně cizí!


V britském Readingu zavřou první britskou pobočku amerického fast food amerického řetězce Chick-fil-A. Ten je známý jako podporovatel křesťanských aktivit typu charitativní organizace pečující o chudé, YMCA, organizace podporující tradiční rodinu. To vyvolalo pobouření místní LGBT++P organizace Reading pride, která s podporou místních politiků dosáhla toho, že nájemce (místní obchodní centrum Oracle) restauraci neprodlouží smlouvu na nájem. To vše se událo zhruba týden po oficiálním otevření pobočky.

Tak nějak vypadá ta liberální demokracie v praxi.

Tomáš M.