Babišova vláda schválila podporu zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželským svazkem. Otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.

25.06.2018 20:50
Vzpomínáte si ještě na ujišťování zástupců LGBT komunity při protlačování zákona o registrovaném partnerství homosexuálů v roce 2005, jak již žádné další požadavky nebudou vznášet, jak budou mít konečně rovnoprávné postavení?

Uběhlo jen pár let a LGBT komunita je znovu nesmírně agresivní a zakládá iniciativu „Jsme fér“ (jak příznačný název) a ruku v ruce s touto iniciativou je zorganizována na půdě poslanecké sněmovny podpora návrhu na zrovnoprávnění homosexuálních svazků od 46 poslanců zejména z hnutí ANO a Pirátů, pro něž je zrovnoprávnění manželství pro homosexuální páry zásadním tématem, ale nechybějí i podpisy od zástupců KSČM, ČSSD, TOP 09 a STAN.

Začíná jít skutečně do tuhého. Jedná se o perfektně organizovanou nátlakovou akci připravenou v součinnosti s některými médii, kdy LGBT komunita přechází do dalšího útoku na rodinu se zbraněmi toho nejtvrdšího kalibru manipulací a citového vydírání, jak již jsme si za poslední léta zvykli. Jedná se o argumenty „nedůstojného prostředí“ podpisu registrovaného partnerství na matrice, pocitu méněcennosti (já ho mám mimochodem taky, poněvadž jsem bílý heterosexuál) nebo dokonce pocitu občanů druhé kategorie. Některá média bohužel tyto požadavky ještě umocňují vykreslováním „nebohých gayů a leseb“ a jejich psychických problémů, ze kterých nezřídka obviňují netolerantní většinovou společnost žijící ve svých zažitých „stereotypech“. V prohlášeních LGBT komunity se to jen hemží výrazy jako láskyplná rodina, stabilita, tolerance různorodosti a „legalizace“ manželství, což ve výsledku znamená jediné, destrukci tradičního rodinného svazku, na kterém je založeno zdravé fungování každé společnosti.

Tyto pseudoargumenty je potřeba odmítnout ze tří zásadních důvodů:

1.Ochrana manželského svazku

Již naši předkové moc dobře věděli, že nelze zrovnoprávňovat něco, co manželským svazkem není. Manželský svazek je tradiční forma mezi mužem a ženou požívající po celá tisíciletí výjimečnou exkluzivitu, především z důvodu porodnosti, výchovy dětí a přežití dalších generací. Homosexualita je slepou větví vývoje lidské společnosti, poněvadž nezajišťuje potomky pro další generace.

2.Propojení mezi homosexualitou a jinými psychickými problémy neurotického rázu

Renomovaný nizozemský psycholog, psychoanalytik a psychoterapeut Dr. Gerard J.M. van den Aardweg při svých výzkumech zjistil, že existují jasná propojení mezi homosexualitou a jinými psychickými problémy neurotického rázu jako je pocit méněcennosti, strachu, nutkavá neuróza, problémy s kontakty a sexualitou, kdy u homosexuálu dochází k sexuálním poruchám.

3.Právo samotného dítěte vyrůstat ve svazku muže a ženy

Výchova dětí má probíhat v přirozeném rodinném prostředí muže a ženy. Jedná se o osvědčený, staletími prověřený model, který je pro vývoj dítěte nejideálnější. Děti nesmí být obětí homosexuální ideologie, jak uvádí Dr. Gerard J.M. van den Aardweg.

Na rozdíl od jiných středo a východoevropských zemí, které si plně uvědomily význam rodiny a většinou zakomponovaly ochranu tradiční rodiny do ústavy (Polsko, Slovensko, Maďarsko nebo Rumunsko), Babišova vláda pod vedením ANO jde opačným směrem a naopak klasickou rodinu podporou návrhu na zrovnoprávnění svazku homosexuálů rozbíjí a můžeme se tak stát první postkomunistickou zemí, kde budou legalizovány sňatky homosexuálů.

Pokud se i poslanci podlomí tlaku LGBT komunity a schválí zrovnoprávnění, bude to další hřebíček do rakve prorodinné politiky, která je základem pro další desetiletí. Tady se bohužel výsledky neměří čtyřletým volebním obdobím, ale na desetiletí, a jak tato politika „progresivních“ hodnot s akcentem na vymazání tradiční rodinu a upřednostňování menšin dopadá, vidíme na západ od nás, kde sociální inženýři klesající porodnost řeší přílivem statisíců potenciálně nebezpečných jedinců z nekompatibilních, většinou islámských kultur.

Naštěstí se objevila iniciativa 37 poslanců z KDU-ČSL, hnutí ANO, ODS, ČSSD, TOP 09 a STAN v čele s panem Markem Výborným (KDU-ČSL) návrhem na doplnění ústavního dodatku definicí manželství jako svazku mezi mužem a ženou.

LGBT komunita má právo na toleranci, ale tolerance neznamená zrovnoprávnění s manželským svazkem. Militantní kroky části LGBT komunity podpořené Babišovou vládou a částí výše jmenovaných poslanců je třeba rázně odmítnout a nikoliv jen sedět se založenýma rukama.

Jednou z cest je podpis Petice za podporu manželství přijetím ústavního dodatku, s jejímž textem se můžete seznámit popř. podepsat ZDE. Podpis petice je jedním z kroků, kterým i VY můžete pomoci prosadit obranu tradiční rodiny. A to není málo.

Zdroje:​https://zpravy.idnes.cz/manzelstvi-homosexualove-vlada-registrovane-partnerstvi-pax-/domaci.aspx?c=A180622_105327_domaci_kophttps://cs.wikipedia.org/wiki/Registrovan%C3%A9_partnerstv%C3%AD_v_%C4%8Ceskuhttps://cs.wikipedia.org/wiki/LGBT_pr%C3%A1va_v_Evrop%C4%9Bhttps://zpravy.idnes.cz/manzelstvi-pro-homosexualy-d1n-/domaci.aspx?c=A170418_193318_domaci_ale https://www.okht.sk/?page_id=1000https://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2511124-skupina-poslancu-odmita-snatky-pro-homosexualy-svazek-muze-a-zeny-chce-chranit https://forum.pirati.cz/viewtopic.php?t=39118

 
 

Diskusní téma: Babišova vláda schválila podporu zrovnoprávnění homosexuálních svazků s manželským svazkem. Otevírá se cesta k adopci dětí homosexuálními páry.

Datum: 26.06.2018

Vložil: pzv

Titulek: Riziká homosexuálnych adopcií

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

Zozbierané množstvo argumentov a dôkazov, prečo sú homosexuálne adopcie pre deti veľmi nebezpečné...

Datum: 26.06.2018

Vložil: pzv

Titulek: Salámová metóda homopožiadaviek. Od gay pochodov ku gay totalite

Od gay pochodov ku gay totalite

Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali “tolerancii” k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať zo školy, z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať “homofóbiu” ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatriu. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne-ciele-a-strategia-lgbt-hnutia/

Přidat nový příspěvek