Co říkal profesor Antony C. Sutton má dnes mnohem zřetelnější obrysy....

27.06.2018 18:42

Retro, které vám připomene a některým i objasní práci globálních plánovačů, aneb kdo taha za nitky, odkud se berou např. různí Sorosové, kde se ukrývá skutečná moc za fasádou politického systému... 

Proč volíte a nic se v zásadě nemění i když vás volební divadlo přesvědčuje o opaku.

Pokud žijete v přesvědčení, že si volíte politickou reprezentaci, která pak řídí stát, pak jste nepochopili fungování systému a tudíž se nedokážete osvobodit z údělu konzumního otroka s páskou na očích.... a jste pouhými nevědomými nástroji temnoty. 

Bez ohledu na to, co si o sobě sami myslíte. Člověk na jakémkoli stupni poznání si totiž vždy mysí, že ví dost, ne-li úplně vše. Takto totiž funguje lidský mozek.

Až na výjimky. No, je přece dost odkazů z dob dávno i nedávno minulých, že nejlepší je "vím, že nic nevím", protože pak jsem nastaven k přijetí reality....

Jedině Všudypřítomná Pravda je neměnnou Realitou v neustálém pohybu. To, co vidíme a slyšíme je pouze malou částí. A le i tak jsme schopni poznat a pochopit mnohé... Jenže kolik lidí skutečně chápe i hmotné věci a procesy, které má denně před očima? 

 

Q.S.

Diskusní téma: Co říkal profesor Antony C. Sutton dnes má mnohem zřetelnější obrysy....

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek