Globální elita a její plán depopulace.

23.06.2015 13:49

Když se někdo rozhlédne tak zjistí, že lidstvo nyní čelí zdravotní krizi, která v takové podobě nikdy neexistovala. Každý, kdo chce znát pravdu, tak pod povrchem uvidí že nemoci, které lidstvo stále více sužují, jsou zřejmě záměrně šířené. To se děje dokonce v rámci tajných pokusů ke snížení světové populace a vytvoření ráje na Zemi pro elitu, ve kterém bude mít své místo jen málokdo!

 

Následujících jedenáct častých příznaků poukazuje na nekalý plán ,,pomalého zabíjení“, který je bez velkých fanfár aplikován na snížení populace lidstva:

1) Střevní a zažívací problémy. Trávicí trakt působí jako velitelské centrum lidského imunitního systému a představuje asi 80 procent imunitní funkce organismu (viz tady: 80 Prozent der). Tento systém je stále více atakován prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů (GMO), pesticidů, antibiotik, cukru a chemikálií v potravinách.

2) Chronická únava a nedostatek energie. Kolik lidí znáte, kteří potřebují kávu nebo jiné stimulanty, aby normálně fungovali? Chronické zatížení jedy v životním prostředí a neustálý stres, ale také citlivost vůči elektromagnetickému záření, psychické útoky a další faktory přispívají k nedostatku vitality. Naše vláda by s tím mohla něco udělat, ale úmyslně nic nedělá.

3) Obezita, diabetes a další onemocnění související se stravou. Naše současné ,,jídlo“, má s opravdovým jídlem jen málo společného. Většina lidí si ani nevšimne, že každý den přijímá jedy. Zdravé (léčebné) potraviny a bylinky, stejně jako syrové mléko a konopí (marihuana) zůstávají zakázané. To všechno jsou faktory, pro šířící se obezitu, diabetes a metabolické poruchy.

4) Zmatenost a poruchy myšlení. Jasně myslet, je pro mnoho lidí stále obtížnější. Proč ale? Častým důvodem je přemnožení kvasinek ve střevech (viz: im Darm), což je přímý následek konzumace cukru, ,,obohacené“ mouky, jedů jako je kyselina listová a dalších nezdravých ,,potravin“.

5) Chronický zánět. Většina toho, co se nyní podává jako jídlo, vede k zánětu, tj. spouští imunitní odpověď, jako by se jednalo o cizího vetřelce. Tento dlouhodobý útok na imunitní systém, může způsobit řadu závažných onemocnění, což je také vládou záměrně ignorováno.

6) Alergie. Předchozí generace ani zdaleka netrpěly tolika nemocemi, které souvisejí s alergií, jako je tomu u současných lidí. Chemické látky v životním prostředí, očkování, geoinženýrství (manipulace s počasím) a ostatní faktory, oslabují imunitní systém. Jiné další vlivy přispívají k častějším alergiím.

7) Autismus. V současné době je to aktuální téma, zejména proto, že výskyt autismu se zvýšil 30 krát od roku 1970! (viz tady: 30-Fache gestiegen ist) Na rozdíl od tvrzení v médiích, nelze jako příčinu vyloučit očkovací vakcíny, stejně jako GMO potraviny, chemikálie používané v domácnosti a další technické ,,výdobytky“.

8) Rakovina. Očekává se, že jeden ze tří dospělých brzy onemocní rakovinou. Mnohé alternativní a přírodní léčebné metody se projevily jako užitečné, ale zdravotní systém neúnavně pokračuje v chirurgii, radioterapii a chemoterapii. O nich je známo, že jsou méně účinné, než se tvrdí.

9) Onemocnění morgellony. Toto kontroverzní onemocnění, které organizovaná medicína do značné míry popírá, se objevuje bez zjevné příčiny. V kůži postižených se objevují drobná vlákna, nitě. Morgellony se dávají do souvislosti s ,,chemtrails“ a geoinženýrskými programy, které rovněž státní orgány popírají (viz tady: Zusammenhang gebracht).

10) Floridace. V mainstreamu dostává konečně více pozornosti, zejména pokud se vláda rozhodla snížit doporučené hladiny fluoridu v pitné vodě. S tím ale přichází asi 50 roků pozadu a většina vodáren stále ještě přidává fluoridová léčiva do pitné vody bez souhlasu nebo kontroly. Takže miliony lidí jsou vystaveny tomuto nezdravému jedu, který škodí lidskému mozku. (viz tady: Gift ausgesetzt.)

11) Chemická nerovnováha. Příznaky deprese, poruchy koncentrace a učení se nyní nachází všude. Mnoho známých spouštěčů, jako jsou umělá barviva v potravinách, nedostatek nutričních látek nebo spotřeba »Junkfood« (nezdravé potraviny), jsou státními orgány i nadále ignorované. Proto stále víc a víc lidí končí v rukou zdravotnictví, které každoročně generuje biliony dolarů pro zdravotnický průmysl.

Ethan A. Huff

Zdroj

Diskusní téma: Globální elita a její plán depopulace.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek