Kdopak z ODS rázně prohlásil, "Omluví se, nebo končí."? Vůbec nikdo. Pokrytecké moralizování ODS.

27.06.2018 07:19

"Kdyby polovina Čechů chcípla a místo nich tady byli muslimové, tak tady prostě nebude hůř.". Prohlásil asi před dvěma lety Pavel Novotný, "bavič", zastupitel za ODS kdesi v Praze.

Zastupitel za ODS...Strany, která vehementně vyžadovala omluvu po jednom svém členovi za to, že nazval britskou princeznu cikánkou.

A to ještě spíš než kvůli urážce kvůli tomu označení jako takovému, což je absurdní. (Nedovedu si představit, že by nějakou cikánku urazilo přirovnání k princezně.)

Inu, latentní rasismus bojovníků proti rasismu, doplněný ještě o tradiční kručení v novinách (scházel se s Klausem ml. a chtěl se sejít s Konvičkou, tudíž musí být určitě zlej, moc zlej...), pod které se autor radši ani nepodepsal.

(https://zpravy.idnes.cz/ods-rene-franek-rasismus-xenofobie-petr-fiala-socialni-site-pq1-/domaci.aspx?c=A180521_123557_domaci_bja).

Vyveďte mě z omylu, kdopak se pohoršoval, když výše zmíněný Novotný evidentně přál smrt zhruba pěti milionům lidí, polovici lidí v této zemi? (A že to nebyl první ani poslední projev nechutného vulgarismu tohoto člověka). Kdopak z ODS rázně prohlásil, "Omluví se, nebo končí." ?

...Vůbec nikdo.

A tohle je přesně ten důvod - adorace západního šílenství zabaleného do slušnosti a bezskrupulózní pohrdání vlastním, proč je pro mě tato strana už nějaký pátek nevolitelná.

 

Zdroj

 

Q.S.

Ten selektivní přístup k pravde slušnosti, morálce, svobodě... To tyhle "slušné a morální" lidi usvědčuje z amorální účelovosti a prolhanosti naprosto viditelně.

Identifikují sebe sama jako škůdce lidské společnosti. A s nimi i partaje, které jsou takovými typy přímo narvány. Svůj k svému.

Diskusní téma: Kdopak z ODS rázně prohlásil, "Omluví se, nebo končí."? Vůbec nikdo. Pokrytecké moralizování ODS.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek