Minuta ticha za 14letou Němku. Než ji dvacetiletý Ali Bashar uškrtil, tak ji mučil a znásilňoval celou noc.

11.06.2018 11:26

Zatímco poslanci za AfD povstali a věnovali minutu ticha památce zemřelé, Claudia Rothová ze Strany zelených vyzvala Seitze, aby se věnoval tématu.

Poslankyně Rothová je členkou celé řady levicových a proimigrantských organizací. Proslavila se komentářem v souvislosti se sexuálním útoky imigrantů na ženy v Kolíně nad Rýnem, kdy prohlásila: „Incident na nádraží v Kolíně může být chápán jako svým způsobem volání o pomoc ze strany uprchlíků, kteří se cítí být sexuálně marginalizováni německými ženami.“ Čtrnáctiletá Susanna F. byla nezvěstná od 22. května. Tehdy se večer nevrátila domů ze setkání s přáteli, ke kterému došlo v centru Wiesbadenu. Policie zahájila neprodleně pátrání, ale dívku se podařilo najít až po čtrnácti dnech od jejího zmizení. Policisty čekal hrůzný nález. Dívčino bezvládně tělo našli poblíž železniční tratě. Napůl zakopané v zemi. S jasně viditelnými stopami násilí. Po ohledání těla došli k závěru, že dívka byla před smrtí znásilněna a poté uškrcena. Hlavním podezřelým je dvacetiletý irácký žadatel o azyl Ali Bashar. Ten však ještě před nalezením dívčina těla se svými rodiči a pěti sourozenci Německo ve spěchu opustil a momentálně se údajně nachází v Iráku. Letenku si rodina objednala pod falešným jménem. Minimálně samotný Bashar žil v Německu ilegálně, protože jeho žádost o azyl byla před mnoha měsící zamítnuta.

Vyšetřovatelé mezitím zjistili, že svoji oběť znal přes svého mladšího bratra. Dívka podle všech ukazatelů zemřela již první den po svém zmizení. Než se tak stalo, tak si podle vyšetřovatelů vytrpěla velmi bolestivá muka. Pachatel či pachatelé ji měli mučit celou noc. „Susanna byla zpočátku nejspíš obtěžována dvěma pachateli. Ti ji začali bít a ona před nimi utekla do pole. Tam ji však oba dostihli a začali ji týrat,“ píše deník Kronen Zeitung.

Následující den ráno měla dívka své trýznitele prosit, aby ji pustili domů. Irácký migrant se však obával, že by vše prozradila policii, tak ji k sobě přitáhl zezadu a škrtil ji do té doby, než přestala dýchat. Po několika hodinách se vrátil na místo činu a dívčino tělo odtáhl k železniční trati, kde ji překryl větvemi, aby nebylo na první pohled vidět. Z dívčina mobilního telefonu odešla v noci z 22. na 23. května zpráva, která měla uklidnit rodinu a zamést stopy.

Jako mladistvý nemůže dostat trest v maximální výši deseti až patnácti let. Bashar navíc uvedl, že s dívkou před osudným momentem značně popíjeli a do toho konzumovali blíže nespecifikované pilulky. Mladíkova matka již v německých médiích uvedla, že její syn si z celé události nic nepamatuje. Lze očekávat, že to bude hlavní argument obhajoby.

 

Zdroj: 1,2

 

Q.S.

Německo kaput...

Diskusní téma: Minuta ticha za 14letou Němku. Než ji dvacetiletý Ali Bashar uškrtil, tak ji mučil a znásilňoval celou noc.

Datum: 11.06.2018

Vložil: Zdeňke

Titulek: Pokus o medializaci v Německu byl "umlčen"

Vloženo na stránky wikipedie v Německu - https://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Claudia_Roth&action=history během 5-ti minut smazáno s komentářem "A v čem je to relevantní?". (Stejně se to nezobrazovalo lidem ani během těch pěti minut- wikipedia v DE vyžaduje schválení příspěvku cenzorem-narozdíl od wikipedie v České republice.) Vložen "spor" na stránku určenou k řešení sporů https://de.wikipedia.org/wiki/Diskussion:Claudia_Roth během 5-ti minut uzavřeno To, co odkazujete, nemá nic společného s vaším tvrzením. Vaše hodnocení zde není vítáno.

Datum: 11.06.2018

Vložil: dit

Titulek: přítomnost v Evropě

cituji VIERSEN - Park v centre Viersenu v nemeckej spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko sa v pondelok stal dejiskom vražedného útoku na zatiaľ neidentifikovanú mladú ženu vo veku okolo 20 rokov. Obeť útoku s viacerými bodnými ranami na tele záchranári previezli do nemocnice, kde však skonala na následky zranení.
https://www.topky.sk/cl/11/1716281/Hrozny-utok-v-Nemecku--Mladu-zenu-dobodal-neznamy-utocnik--ratovali-ju-bezdomovci

Přidat nový příspěvek