Místopředseda evropské komise Franz Timermans potvrzuje, že „Konspirační teorie“ o tom, že euro-zednářská lóže se snaží zničit evropské národy, jsou pravdivé.

21.09.2016 11:34

 

Místopředseda  Evropské komise Franz Timermans prohlásil, že budoucností celého lidstva je diverzita. Ačkoliv v projevu nezaznělo nic konkrétního, ostatně jako obvykle u představitelů Evropské unie, projev nezvratně dokazuje že „konspirační teorie“ o tom, že euro-zednářská lóže se snaží zničit evropské národy, jsou pravdivé. Co znamená „diverzita“ v praxi? Masový příliv b přistěhovalců, islamizace, nahrazení původní evropské kultury multikulturalismem, propagace homosexuality, šíření drog apod., tedy vše co škodí evropským národům. Ostatně, řada lidí ve vedení Evropské unie se nyní hlásí k Marxismu a Karel Marx ve svém díle „Kapitál“ napsal: „Malé národy nemají v budoucím světě nárok na existenci, například takový národ český musí počítat s postupným zánikem“. A je to tady!

Jaký je tedy pravý cíl Evropské unie? Postupný zánik několika národů. A proto není jiné řešení, než z ní vystoupit. Referendum ve Velké Británii dokazuje, že ani lobby mocných nejsou všemocne. Mnozí z nás si mysleli, že jsou neporazitelní a propadali defétismu, ale referendum ve Velké Británii – tedy paradoxně právě v zemi, kterou ovládají už 300 let bankovní magnáti a zednářské lóže a která byla v 19. století a první polovině 20. století hlavním centrem jejich moci, předtím než se centrum přesunulo do USA, dokazuje že nejsou všemocní a mohou být poraženi.

Právě v Británii došlo k rozkolu, kdy královská rodina, některá média i někteří bankéři z London City podporovali Brexit. To dokazuje že i mezi „světovládci“ jsou vnitřní spory. Někteří vlastenecky smýšlející zednáři se zřejmě postavili proti iluminátům, bilderbergům a dalším, kteří chtějí nastolit Nový světový řád – tedy zotročit a postupně zlikvidovat jednotlivé, zejména evropské národy.

„Politici“ jako je Timermans a jeho kolegové ve vedení EU už nemají plnou podporu ani ve vlastních řadách. Proto je možné je porazit a také budou poraženi. Po britském referendu se pomalu ale jistě blíží jejich konec. My však nesmíme jen čekat na to, co se stane v cizině, svobodu si musíme vybojovat sami, byť ve spojení s jinými národy. Právě nyní musíme být mnohem aktivnější než dříve a všemi silami bojovat za porážku těchto mezinárodních, ale i domácích zločinců za svobodu českého národa. 

Kdyby ta slova někdo interpretoval bez doložení originálního záznamu, byl by bezpochyby zařazen na seznam „konspiračních teoretiků“. Jenže to jsou autentická slova druhého nejvyššího muže Evropské komise: „Nebude žádného odlehlého koutu planety a žádného národa, který neuvidí diverzitu ve své budoucnosti. Tam lidstvo směřuje.“

Frans Timmermans je prvním místopředsedou Evropské komise a komisařem pro „Lepší regulaci, institucionální vztahy, vládu práva a chartu základních práv“, před tím byl nizozemským ministrem zahraničí.

Zdroje: 1, 2

Timmermansovo vyznání a přiznání

Zdroj

Diskusní téma: Místopředseda evropské komise Franz Timermans potvrzuje, že „Konspirační teorie“ o tom, že euro-zednářská lóže se snaží zničit evropské národy, jsou pravdivé.

Datum: 04.01.2017

Vložil: Dit

Titulek: Co dodat...

Co dodat už v minulosti byl článek že
https://zpravy.idnes.cz/europarlament-je-plny-kokainu-ukazal-test-fj2-/zahranicni.aspx?c=A050715_212459_zahranicni_miz

Datum: 21.09.2016

Vložil: Quintus

Titulek: Nesdílím autorův optimismus

ohledně rozkolu mezi "vlasteneckými zednáři a ilumináty". Jde spíš o to jakými cestami dosáhnout cíle tak, aby se celý projekt nezhroutil díky špatnému načasování a koordinaci. Což se nejspíš i děje, jak o tom vypovídají autoritářská vystoupení vykonavatelů plánu a masivní propaganda s bující cenzurou veřejného prostoru. To jsou nepochybné známky slabosti a nervozity organizátorů. Pravděpodobně i improvizace vynucená okolnostmi narušujícími hladký průběh procesu /proč asi Islámský stát a jeho stálá propagace v západních médiích jako hlavní strašák a současně i false flag příčina tzv. uprchlické krize?/. Ale drolí se to díky neúspěchu na Donbase a v Sýrii. A přiznejme si, že plán to byl vskutku velkolepý a téměř vyšel. Kdyby vše podle harmonogramu vyšlo, bylo by dnes Černé moře plně pod kontrolou, Rusko by se vnitřně hroutilo a v Evropě by se žádní Orbánové a spol nestavěli na odpor a EU by expandovala do Severní Afriky a na Blízký východ jako vzorová NWO ekumenická holdingová společnost.

Přidat nový příspěvek