Nízká rozlišení svědeckých videí mají za úkol zabránit identifikaci krizových herců a spolupracovníků neziskovek.

01.08.2018 20:07

Pokud v informačním poli něco nedává smysl, pokud mainstreamová média falšují utonulé migranty na Krétě, pokud uveřejňují údajná svědecká videa v nenormálně nízkém předpotopním rozlišení, jaké produkovaly telefony před 20 lety, ale ne dnes, potom jsme svědky konspirace a spiknutí těch, kdo ovládají maisntreamová média. Ano, jsme svědky výroby virtuální reality na zakázku a zadavatel si nepřeje, aby byly vidět detaily, obličeje, proto do mainstreamových médií přichází jen videa v zoufale nízkém rozlišení, které jako něco ukazují, ale ve skutečnosti nelze nikoho identifikovat. Nelze zjistit tváře lidí na člunech, jestli náhodou nejde o najaté herce, které by někdo poznal. Je tady totiž jedna nebezpečná hrozby pro ty, kdo organizují tyto fake news obrazové záběry.

 

 

Českému turistovi na Krétě se podařil neuvěřitelný úlovek. Během svého rekreačního pobytu u moře si totiž všiml neuvěřitelné scény, která probíhala přímo před jeho očima nedaleko hotelu, kde je ubytován. Popadl tedy svůj mobilní telefon a všechno natočil. Před jeho očima totiž probíhala výroba zfalšované virtuální propagandistické reality pro západní mainstreamová média. Na jedné straně byla scéna. Arabské ženy zahalené v hidžábech stojí po pás ve vodě v moři. Několik metrů od nich na hladině moře se nehybně vznáší těla jejich mužů. Na straně druhé filmový štáb na břehu. Žena sedí na stoličce, před sebou má kameru na stativu a rukama gestikuluje směrem k ženám do moře, jak se mají postavit a co mají dělat. Asistenti okolo režisérky jí pomáhají, jeden z nich má v ruce dokonce dron pro natáčení filmových záběrů ze vzduchu.

Do mainstreamových zpráv se dostanou stejně jenom rychlé několikasekundové střihy, případně se video dostane k soukromému promítání v Evropské komisi nebo pro potřeby propagandistických materiálů neziskovek. Nejde totiž o nic jiného, než o formování a překreslování informačního pole v Evropě a důkazy, pokud chybí, se prostě vyrobí na zakázku. Není ani potřeba nic skrývat, protože tyto záběry se označí za pravé, nebo se označí za záběry něčeho jiného. Mainstream nepotřebuje dokladovat autenticitu, protože mainstream sám o sobě prohlašuje, že je autentizační autoritou.

Arabské ženy stojící ve vodě dostaly do tuky velké rance, ve kterých si nesou svůj skromný majetek na cestě ze své země, ze které prchají. Plovoucí těla potom vykreslí tragédii, že při cestě do Evropy ovdověly a je třeba jim tedy pomoci a litovat je. Takové scény skutečně pohnou srdcem některých lidí a dárců, a přesně o to ve skutečnosti jde, vyvolat soucit a následnou generositu různých fondů, aby nasypaly neziskovce a jejímu projektu více peněz. Tyto záběry jsou konzultovány a zachycovány z více zdrojů, štáb disponuje obvykle nejen kamerou na stativu, ale i mobilními prostředky obrazového záznamu, zejména drony. Hlavním úkolem je zachytit a vykreslit tragédii celé scény z co nejvíce úhlů, ale současně tak, aby nebyly vidět detaily.

Vzpomínáte si na událost, jak reportérka BBC informovala 11. září 2001 o tom, že v New Yorku za ní spadla i “Šalamounova budova” (Solomon’s Building) WTC 7, ale ta přitom v té chvíli, během vysílání její živé reportáže, za ní pořád ještě stála a zhroutila se až o 20 minut později? Viz. video výše. To byla typická ukázka desynchronizace nepravé reality, kdy scénář se rozešel se skutečností, resp. scénář byl v médiích spuštěn předčasně o celých 20 minut.

To přesně pouze ukazuje na to, že sionistická média začala s výrobou nepravé reality už velmi dávno. Mají nachystané plány a scénáře, podle kterých potom jedou jejich vlastněná média a televize jako podle not a podle skriptu. Občas se ale stane chyba, dojde k desynchronizaci scény a scénáře, tzn. to, co vidíte na scéně, neodpovídá tomu, jaký je narativ. A když vidíte, jak filmový štáb točí na Krétě jako utonulé uprchlíky, pouze tím máte možnost nahlédnout pod koberec mediální fake news reality.

Zdroj

Diskusní téma: Nízká rozlišení svědeckých videí mají za úkol zabránit identifikaci krizových herců a spolupracovníků neziskovek.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek