Internetem se šíří návod na to, aby lidé dali svůj názor najevo prázdnými hlasovacími lístky. Musím vás upozornit, že je z dílny těch, kteří nechtějí, aby se věci změnily.

24.09.2016 09:47

Členové velkých stran, proti kterým chtějí lidé tímto stylem demonstrovat, půjdou volit v každém případě. Když ti, kteří poslechnou ten návod volit nepůjdou, místo toho aby dali hlas některé z protestní stran nebo některé protestní koalici, tak bude stačit méně hlasů k tomu, aby v krajských zastupitelství zasedli zase stále ti stejní, kterých už máme plné zuby.

 

Je to přeci zcela logické. Je jedno, jestli přijde volit milion nebo sto tisíc. Důležitá jsou procenta. Podle nich se tvoří zastupitelstva.

Dnes je na výběr dosti stran a koalic, jejichž jste bezpochyby příznivci, tak vhoďte svůj PLATNÝ hlas právě jim. To je protest.

Zvláště důchodci by měli vládu a všechny strany, které jsou v parlamentu potrestat za výsměch přidáním příspěvku, který se rovná almužně měsíčně k důchodu, když si poslanci udělili další nekřesťanské peníze.

ČT nám zase předkládá ty, které systém určil k tomu, aby byli zvoleni. 13 x bude masírovat diváky + ještě den před volbami superdebatou s pouze parlamentními stranami – copak se jedná o parlamentní volby?

 

Zdroj

Diskusní téma: Internetem se šíří návod na to, aby lidé dali svůj názor najevo prázdnými hlasovacími lístky. Musím vás upozornit, že je z dílny těch, kteří nechtějí, aby se věci změnily.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek