Nyní se ukáže zda bude SPD v Ostravě vlastence sjednocovat a nebo naopak rozdělovat.

17.06.2018 11:33

Martin Konvička se vrací do politiky. Odpočinutý, vzpamatovaný, v perfektní formě, informuje na svém facebooku Petr Hampl, který ohlášení jeho kandidatury v Ostravě podpořil svou přítomností i pozváním na jeho ostravskou přednášku a besedu nad knihou Prolomení Hradeb.

Podle něj je Martin Konvička osobnost českého vlasteneckého hnutí, nikoliv jako manažer (to nikdy neměla být jeho parketa). „V senátním obvodu Ostrava – Jih změří síly s Jiří Paroubkem a několika dalšími. Fandím mu a budu ho podporovat, jak to jen půjde,“ psal ve čtvrtek Petr Hampl, kdy ještě nebylo jasné, že ČSSD dala od Paroubka ruce pryč. Zda bude Paroubek kandidovat bez podpory ČSSD se neví.

 

„Martin Konvička kandiduje za Nezávislé. Pevně doufám, že ho podpoří i SPD stejně ochotně jako Martin podpořil v krajských i parlamentních volbách SPD,“ uzavírá Hamplsvé připomenutí, že Konvička Okamuru dvakrát podpořil a dokonce i jeho SPD v parlamentních volbách volil.

Tak nyní je to na SPD a Okamurovi, zda jej v Ostravě podpoří nebo mu zapíchnou dýku do zad ve formě kandidáta za SPD. Nyní se ukáže zda bude SPD v Ostravě vlastence sjednocovat a nebo naopak rozdělovat. Martin Konvička již nabídl svou ruku, nyní je hra na druhé straně.

 

Zdroj

 

Diskusní téma: Nyní se ukáže zda bude SPD v Ostravě vlastence sjednocovat a nebo naopak rozdělovat.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek