Srbské enklávy v Kosovu jsou poslední překážkou volného džihádistického tažení na Evropu. Nejspíš proto se proti nim v Německu na cvičném polygonu USA připravuje blitzkrieg.

21.09.2016 09:15

Kosovští Albánci se chystají dobýt sever provincie držený Srby. Podle slov Any Fimimnové, analytičky Fondu strategických kultur, se kosovské speciální jednotky (KBS) připravují k bleskové operaci, která by měla dostat pod kontrolu neposlušné Slovany. Celá oblast tzv. kosovského státu je nyní pod správou EU a jednotek EULEX, které nahradily jurisdikci OSN (ta zavazuje uznávat celistvost Srbska). Oblasti na severu a některé enklávy ve vnitrozemí jsou však stále v rukou přeživších Srbů, kteří odmítají uznat kosovskou státnost a fakticky jsou mimo kontrolu Bělehradu i Prištiny. Situace kosovských Srbů se podobá novoruským vzbouřencům v Doněcku a Lugansku. Vládnou si sami a zůstali na území nikoho mezi zjitřenými velmocenskými zájmy.
Území ovládané kosovskými Srby je strategicky velmi důležité, protože drží cesty na sever směrem do Evropy.  Filimnová píše, že albánští ozbrojenci se na dobytí Kosovské Mitrovice a okolí připravují již od února na vojenské základně Granfenwoehr v Německu.

Jde o největší cvičný polygon USA v zahraničí, rozprostírá se na ploše 223 km čtverečných. Do akce mají být zapojeny vojenské síly pěti zemí NATO včetně Turecka. Tímto konečným vítězstvím by se měla završit faktická samostatnost Kosova, KBS dá základ nové kosovsko-albánské armádě a policii, pogrom na nealbánské obyvatelstvo by měl být definitivní.
Tato slova nejsou nadsazená. V dnešní politické situaci se může stát Balkán opět místem vyřizování velmocenských účtů. Jestliže se nedaří zatopit Rusům na jejich vlastních hranicích, ani na Blízkém východě, zůstává Balkán ideální destinací, kde se dá stále ještě nabančit jejich menším pravoslavným bratříčkům. Srbové zůstávají ve stejné pozici, jako ve druhé světové válce, obklíčeni nepřáteli, bez přístupu k moři. Jestli chce někdo Rusům šlápnout na kuří oko, je tady to nejlepší místo. Kdyby se povedlo překvapivě zaútočit na kosovské Srby a současně na rebely v Doněcku, je reálná šance na úspěšný blitzkrieg (alespoň) na Balkáně.
Ve zprávách agentur, které o aktuální situaci na Kosovu a Metochii informují, není zřejmé, zda se na vojenské základně Granfenwoehr v Bavorsku nedaleko hranic u Rozvadova připravují na kosovský blitzkrieg také čeští vojáci.

 

Zdroj

 

Další články:

www.quintus-sertorius.net/news/dzihadiste-z-islamskeho-statu-hrozi-utoky-v-chorvatsku-a-srbsku/

www.quintus-sertorius.net/news/existuje-nejmene-5-vycvikovych-taboru-islamskeho-statu-v-kosovu-ktere-pripravuji-sebevrazedne-atentatniky-a-armadu-islamistu-k-dobyti-evropy-pod-dohledem-cia/

www.quintus-sertorius.net/news/umistujte-bomby-pod-jejich-auta-vyhazujte-do-povetri-jejich-domy-travte-jejich-napoje-jidlo-zabijejte-je-vsude-kde-je-potkate-mate-to-povoleno-allah-vam-pomuze/

www.quintus-sertorius.net/news/zlocinne-kosovo-americky-dar-evrope/

www.quintus-sertorius.net/news/bosna-neni-z-hlediska-islamskeho-terorismu-v-evrope-zadnou-vyjimkou-v-kosovu-zapad-rovnez-podporoval-teroristy-a-dnes-je-kosovo-bastou-dzihadu-v-evrope/

www.quintus-sertorius.net/news/na-rozdeleni-jugoslavie-nam-dali-miliony/

www.quintus-sertorius.net/news/pokud-se-evropane-neprobudi-dopadnou-jako-srbove-v-kosovu/

www.quintus-sertorius.net/news/parizsky-masakr-politici-a-analytici-pri-svem-zvaneni-v-ct-i-jinde-vubec-nepochopili-ze-v-parizi-neprobehl-standardni-teroristicky-utok/

www.quintus-sertorius.net/news/muslimsti-mudzaheddini-importovani-do-bah-zapadem-urezavali-hlavy-nejen-zajatym-srbum-ale-i-chorvatum-a-usama-bin-ladin-jezdil-s-bosenskym-muslimskym-pasem/

www.quintus-sertorius.net/news/je-evidentni-ze-vedeni-eu-jde-predevsim-o-islamizaci-za-kazdou-cenu-nikoli-o-humanitu/

www.quintus-sertorius.net/news/kazdy-muslim-sice-neni-nasilnik-a-terorista-ale-potencialni-nasilnik-a-terorista/

Diskusní téma: Srbské enklávy v Kosovu jsou poslední překážkou volného džihádistického tažení na Evropu. Nejspíš proto se proti nim v Německu na cvičném polygonu USA připravuje blitzkrieg.

Datum: 21.09.2016

Vložil: Quintus

Titulek: Zapomeňme na nadnesená slova o humanismu a lidských právech

a podívejme se střízlivě na mapu Evropy a Blízkého a Středního východu a uvidíme křišťálově jasnou realitu budování silné islámské enklávy na Balkáně prostřednictvím amerických zbraní a politiky EU. Prakticky už existuje strategická a vojenská základna islamistů na území Bosny a Hercegoviny, Kosova a Albánie kudy jde transfer drog, zbraní a teroristů od Libye po Afghanistan. Hádejte kdo tyto země pomocí dotací /jak jinak/ udržuje? Jsme to my, daňoví poplatníci členských zemí EU.
Albanie: V letech 2001 – 2006 Albánie čerpala pomoc z programu CARDS a od ledna 2007 může čerpat finanční pomoc v rámci grantů z IPA.
Bosna a Hercegovina:
Od roku 1991 EU poskytla Bosně a Hercegovině podporu ve výši 2,5 miliard eur. Bosna a Hercegovina čerpala finanční pomoc z programů ECHO, PHARE, Obnova. V letech 2001 – 2006 pak získala z CARDS více jak 500 milionů eur. Od roku 2008 začala čerpat z programu IPA. EU je nejdůležitějším obchodním partnerem Bosny a Hercegoviny.
Kosovo:
EU je nejštědřejším dárcem finanční pomoci Kosovu a zároveň Kosovo je v přepočtu na hlavu nejvyšším příjemcem dotací EU. Od roku 2007 čerpá Kosovo finanční prostředky z programu IPA. Za tu dobu přesáhla částka 2 miliardy eur. Prostředky z tohoto zdroje jsou používány na vytváření fungujících institucí a na přeshraniční spolupráci.
Bosna i Hercegovina vydává pasy, které umožňují volný pohyb po schengenském prostoru.
Zánik národních států velmi brutální invazí z islámských zemí je sice umíráčkem pro původní evropské národy, ale současně je ódou na radost pro poskoky globalistů v Bruselu, Berlíně a Washingtonu.
Zajímavé ekonomické údaje o BiH: https://www.businessinfo.cz/cs/clanky/bosna-a-hercegovina-zahranicni-obchod-a-investice-19280.html
Jako u ostatních kolonií v bývalé východní Evropě je rozkošné saldo mezi dovozem a vývozem.. :-)

Přidat nový příspěvek