To je korporatizace. Lidé mají vědět jen to, co bezprostředně souvisí s jejich rolí v systému.

22.06.2015 07:00

Tento víkend proběhlo 63. setkání Bilderbergu. Díky alternativním médiím se o tom dozvědělo opět o něco více lidé, než dříve, i když stále je to jen zlomek světové populace. Základním smyslem těchto setkání je koordinace činnosti jeho účastníků ze všech možných odvětví. Celkově viděno, jsou v prosazování svých záměrů značně úspěšní.
Jen si představte, že tato skupina po několik desetiletí ovlivňovala světové dění a činila rozhodnutí bez toho, aniž by o nich někdo věděl a jejíž členové jsou napojeni na celosvětovou řídící síť.

Jako nejdůležitější téma lze označit oblast umělé inteligence a strojů ovládajících lidstvo. A to není nějaká vzdálená sci-fi, ale už je kolem nás a pohlcuje nás každým dnem po malých krůčcích stále víc.

Na konci 19. století byla Rotschildy vytvořena tajná společnost nazývaná Round table, kterou vedl Cecil Rhodes. Ve 20. letech 20. století byl v Londýně vytvořen Royal institute of foreign affairs (Královský institut mezinárodních vztahů), v roce 1921 vznikl Council on Foreign Relations (CFR) v USA, který až do dnešních dnů prakticky řídí americkou zahraniční politiku. V roce 1954 vznikla skupina Bilderberg a v roce 1968 Club of Rome (Římský klub), který byl použit jako nástroj pro protlačování agendy klimatických změn a globálního oteplování, jenž jsou záminky pro centralizaci moci,  omezování svobod až do nekončena ve jménu záchrany planety. A není to o ochraně životního prostředí, ale pouze o využití tohoto tématu k prosazování vlastních záměrů.

Tito stejí lidé jsou za vytvořením OSN v roce 1945, což lze považovat za základní nástroj světové diktatury. K tomu všemu patří také Trilaterální komise vytvořená Davidem Rockefellerem, Jimmem Carterem a Zbygniewem Brzezinskim v roce 1971.

A my si žejeme naše obyčejné životy, díváme se na zprávy, na to, jak jedna nebo druhá vláda přijímají někjaká rozhodnutí a jak se dějí různé krize. A mezi tím za tím vším jsou mimo zraky veřejnosti tyto stínové organizace, o kterých maisntreamová média nemluví a pokud, tak jen na nátlak alternativních médií, o kterých mluví jako o pomatencích.

Ale podívejte se na to z nadhledu. Námi volení lidé se setkávají s představiteli všemožných korporací, médií a institucí a činí rozhodnutí, která mají často velmi zlý dopad na lidské životy a to všechno bez toho, aniž by se to zveřejňovalo, protože to činí v utajení. A to má být nějaká konspirační teorie? Co je to za nesmysl?

Poprvé jsem se jel sledovat setkání Bilderbergu v roce 1995 ve Švýcarsku. Po tom, co jsem telefonoval s novinářem Jimem Tuckerem, který mi upřesnil, kde se Bilderberg bude konat, jsem přijel do hotelu ještě před tím, než konference začala. A mohl jsem sledovat, jak je vše připraveno. O pár dní později jsem se nemohla ani dostat na kopec k hotelu. Švýcarská policie všechno zablokovala. Zeptal jsem se policisty, o co tam jde a on věděl pouze, že je tam setkání důležitých lidí a že má zastavit všechny, kteří jedou nahoru po té silnici, jinak nic.

A takhle to funguje, to je korporatizace. Lidé mají vědět jen to, co bezprostředně souvisí s jejich rolí v systému. A můžete stoupat v tomto systému velice vysoko, aniž byste narazili na někoho, kdo si vůbec uvědomuje, co se tady děje.

Zdroj

 
 

 

Diskusní téma: To je korporatizace. Lidé mají vědět jen to, co bezprostředně souvisí s jejich rolí v systému.

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek