Tommy Robinson byl převezen do takzvaného otevřeného oddělení, kde sedí přes 70% muslimských vězňů a také imám, který na Robinsona vydal fatwu.

14.06.2018 18:52

Britský aktivista a novinář Tommy Robinson, který dostal trest odnětí svobody na 13 měsíců za natáčení přímého přenosu před soudem s pákistánskými znásilňovači, doteď seděl v relativním bezpečí věznice v Hull City.

Nyní však byl přesunut do věznice jiné, navíc do takzvaného otevřeného oddělení. Tam sedí přes 70% muslimských vězňů a podle jeho manažera například i imám, který na Robinsona vydal fatwu, neboli muslimskou obdobu ortelu smrti.

Navíc již jednou málem o život přišel. Když byl posazen do jiné věznice s muslimskou většinou, po třech dnech jej dozorci našli zbitého těsně před tím, než mu do hrdla nalili motorovou chladící kapalinu, která by ho zcela jistě zabila.

Ve věznici, kterou též obývali většinou muslimové, již také za podivných okolností zahynul jiný muž, který byl odsouzen k vězení za položení kusu slaniny a vzkazu proti islámu u mešity

Psali jsme zde.

 

Zdroj

 

Q.S.

Je to oblíbená metoda zastrašování aktivistů a současně prostředek k jejich psychickému zlomení a případnému získání pro spolupráci a udavačství.

"My tě ochráníme, ale něco za to... Po propuštění budeš napžíklad říkat a dělat to a to..."

Diskusní téma: Tommy Robinson byl převezen do takzvaného otevřeného oddělení, kde sedí přes 70% muslimských vězňů a také imám, který na Robinsona vydal fatwu.

Datum: 15.06.2018

Vložil: dit

Titulek: minulost Evropy

Na co cekame?

Datum: 15.06.2018

Vložil: dit

Titulek: tenkrat, minulost Evropy, uz to zacina byz minulost i pritomnost

Kdyz jeden mlok z naplavy tenkrat ojel decko , kluka v Rakousku v aquaparku , tak mel separe celu a porad, aby nemel nakladacku od jinych veznu, vidite jak funguje dvoji metr....staci dohledat na krone.

Datum: 15.06.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: tenkrat, minulost Evropy, uz to zacina byz minulost i pritomnost

!mozna iz ten bastard z naplavy ma i svobodu, pac se omlouval, ze nechapal plne ne od ditete a ze byl dlouho bez zeny. ! ale separe basu mel ofico, o tom psalo krone.

Datum: 14.06.2018

Vložil: Asi

Titulek: Britská nestoudnost

Jak se toto odsouzení dá ospravedlnit před mezinárodním soudem pro lidská práva? Všichni mlčí? to je trest za co?že se ukazuje pravda? Zná někdo ten rozsudek?

Datum: 15.06.2018

Vložil: dit

Titulek: Re: Britská nestoudnost

Zna...

Přidat nový příspěvek