V dnešním světě jsou používání herci a hudebníci na hlásání dogmat, vytvořených elitami a určenými pro vytvoření jim vyhovujícího informačního pole.

05.07.2018 19:40

Už jsme si zvykli na nekonečné kydání hnoje na současného prezidenta Donalda Johna Trumpa. Herci, hudebníci, spisovatelé a jiní začínají veřejná vystoupení ve Spojených státech (SS) negativními vyjádřeními na hlavu státu. Povinnou jízdu okoření osobními hodnoceními, podstata zůstává stejná: Nenávist. Je zajímavé, že na předešlých prezidentů si nedovolil sypat špínu nikdo, případná kritika zanikla kvůli ignorování médii hlavního proudu. „V čem je rozdíl? A je možné, že všichni umělci Západu mají stejný názor? Nebo je ten názor povinný?“ ptá se autor článku slovenského konzervativního deníku HlavnéSptrávy.sk.

„V první řadě musíme přijmout fakt, že prezident světové velmoci (ale i malého státu) reprezentuje určitou zájmovou skupinu. Boj republikáni kontra demokraté je soupeřením naoko pro neznalé problematiky. Obě strany vzešly z dílny jednoho, mocného tvůrce. Navzájem se doplňují a tandemové řeší směrování vnější a vnitřní politiky SS. Skutečné rozdělení moci je jiné,“ píše dále.

SS se do pozice světového policisty dostaly během obou světových válek na úkor Velké Británie řízeným způsobem. Anglie je mozek, SS svaly jednoho výkonného organismu. Strukturní řízení umožnilo tento rychlý přerod relativně bezvýznamného státu na nejsilnější jednotku světa. Jenže procesy se vymkly kontrole a elity SS nabyly přesvědčení, že mohou světovou politiku řídit osamoceně a jen ve svůj prospěch. Vyšší síly stojící za jejich zrodem a raketovým mocenským startem začaly ignorovat a zároveň na některých prioritách proti nim bojovat. Proto existuje duel Clinton – Trump.

Donald Trump pronesl během volební kampaně zásadní projev, ve kterém definoval budoucí směřování země. America the First je vizí silných SS, orientovaných na vnitřní politiku. Zaměření na udržitelnost zdrojů není náhodné, při dnešní neskutečné nadspotřebě obyvatelstva Severní Ameriky by brzy došlo k vyčerpání a zničení Země. Tím se tehdejší kandidát jednoznačně přihlásil ke globální vládnoucí vrstvě.

Naopak, Hillary Clinton, jako reprezentant elity SS, prosazuje doktrínu Pax Americana. Stojí na předpokladu permanentní války na cizím území, na účet cizích zemí a na dosažení jejich rozvratu a ovládnutí. Válka je hnacím motorem ekonomiky a americká elita dělá vše pro udržení tohoto statusu. Špičky SS jsou v základě koncentrované kolem Pentagonu, Ministerstva zahraničních věcí, CIA a vojensko-průmyslového komplexu. Tyto čtyři základní pilíře mají těsné propojení na média, disponující monopolem na pravdu a šíření agenturních zpráv po světě. Patří úzké skupině majitelů (a bankovních domů), spojených původem a ideologicky.

Dále autor článku připomíná, že v dnešním světě jsou používání herci a hudebníci na hlásání dogmat, vytvořených elitami a určenými pro vytvoření jim vyhovujícího informačního pole. Za odměnu je umělcem poskytnuta publicita, mediální prostor a požehnání na nehorázné předraženou produkci. Samozřejmě média, pracující ruku v ruce s americkými elitami na ovládnutí světa parazitickým způsobem, preferují své „hodnoty“ a nastrčené figurky. Jednou z nich je nechvalně známá Killary, kolem které (a jejího manžela Billa) se nahromadilo lety tolik nevysvětlitelných úmrtí, že každý bez ochrany nejmocnějších jí ustoupí z cesty.

 

Trumpa nezlikvidovali fyzicky, ale jeho mediální poprava probíhá denně a vlastně permanentně. Úřadující prezident SS přesto plní svou roli na jedničku vede Ameriku do řízeného krachu, který dříve či později přijde. Asi dříve. Trapné vystoupení „umělců“ už baví pouze je samé, protože jim zaručují nadále dostatek těkavé slávy a nezasloužených honorářů. Postupné přeformátování moci ve prospěch globálních sil přináší ovoce a osočování už v SS téměř nikdo nebere vážně. 

Vynucená nenávist osob na titulcích mainstreamu nepotrvá věčně a na místě je otázka: komu budou sloužit lokajové systému Pax Americana, pokud nauka padne úplně?

 

Zdroj:  www.hlavnespravy.sk/preco-musia-umelci-v-usa-povinne-nenavidiet-trumpa/1453574