Články a informace zde obsažené neznamenají automaticky názory autora webu.

Zdrojem vlády je, v rozporu s demokratickou ústavou, nikoli lid, ale emitent peněz, legálně olupující výrobce za pomoci emise. Zavedeno v Anglii a postupně v dalších zemích. Tak se bankovní systém ocitl v rukou lichvářů a byla jim odevzdána faktická moc nad státy, národy, jednotlivci.

ČLÁNKY

Extrémistický starosta Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), krajně levicový primátor Zdeněk Hřib (Piráti), rusofob s týmem přeplacených PR poradců, a protivládní aktivistka Eugénie Číhalová, obdivovatelka nacistického generála Helmutha von Panwitze. Místo setkání Řeporyje, obřadní síň.

Fotografie zkázy po australských "požárech buše" mají společného jmenovatele s požáry v Kalifornii i jinde: domy jsou zničeny jako by výbuchem, nebo úplně sežehnuté na trosky, ale v blízkosti se nacházejí zelené stromy, nespálené keře atd. Zdrojem požárů jsou evidentně DEW - Directed Energy Weapons, zbraně řízené energie.

Jak mnozí z nás vědí, zelená epidemie se již dávno před Grétou usadila nejenom v zaskleněných budovách EK a EP, ale i v kancelářích automobilek, politických stran a hnutí a hlavách mnohých poradců a expertů. V Davosu se včera prezident Trump snažil šířit virus optimismu, asi i proto, že je to to nejlepší, co může člověk udělat pro své...

O očkování a o jeho skrývaných, nepřiznaných i dosud nerozpoznaných nežádoucích účincích bylo již mnohé napsáno a šířeno. Existuje však jeden důležitý aspekt očkování, kterého si překvapivě nevšímá téměř nikdo z jeho současných kritiků. Dle mého názoru je to problém, který se v důležitosti vyrovná a možná i předčí celou oblast nechtěných...